תל אביב החדשה

מדורג בערים:

תל אביב יפו

מעט חברות יכולות להתגאות בכך שהיו מהראשונות להוציא היתרי בנייה בתל אביב בתחום ההתחדשות העירונית. חברת תל אביב החדשה היא אחת מהן, מה שמציב אותה בראש רשימת החברות המקדמות ומבצעות פרויקטים מסוג תמ"א 38 בעיר הגדולה.

יוסי בזל

מנכ"ל

מדורג בערים:

תל אביב יפו

מעט חברות יכולות להתגאות בכך שהיו מהראשונות להוציא היתרי בנייה בתל אביב בתחום ההתחדשות העירונית. חברת תל אביב החדשה היא אחת מהן, מה שמציב אותה בראש רשימת החברות המקדמות ומבצעות פרויקטים מסוג תמ"א 38 בעיר הגדולה.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

5

פרוייקטים
בביצוע

1

פרוייקטים
בתהליך

0

פרוייקטים
מאוכלסים

4

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

1700705599

תל אביב החדשה הוא בעצם שם המותג של חברת בים אחזקות בע"מ, שהוקמה ב-2000 ומאז מבצעת פרויקטים נדל"ניים ברחבי גוש דן. עם כמעט 20 שנות ניסיון בתחום, החברה מציגה חוזקות ויכולות גבוהות – שבשנים האחרונות מושקעות בהתחדשות העירונית, בדגש על העיר תל אביב.

החברה הייתה מהראשונות בישראל שזכו להיתרי בנייה בעיר הגדולה, עוד בעת ששררה אי ודאות בנוגע לפרויקטים מסוג תמ"א 38 .הוותק, דווקא כשהתכנית החלה, הוא שמאפשר לה להציג ידע רחב בקידום ובביצוע פרויקטים בתחום, על כל סוגיהם.

גמישות ביצועית ואיתנות כלכלית מוכחת

חברת תל אביב החדשה מבצעת את רוב הפרויקטים שלה באמצעות אם.אר.טי הנדסה (קליברה), חברה המחזיקה בסיווג ג'3 לביצוע פרויקטים נדל"ניים, ושמאחוריה כ ־40 פרויקטים בתחום המגורים והמסחר בתל אביב. שיתוף הפעולה בין החברות מאפשר להן לבצע את המיזמים בשותפות ובביצוע עצמי, ללא שימוש בקבלן מפתח.

החברה מציעה גמישות לגורמים שלצדם היא פועלת, לא מחויבת לאנשי מקצוע קבועים – קבלנים, אדריכלים ועוד. לרשותה אנשי הנדסה וניהול, שבוחרים בכל פרויקט את הצוות המתאים ומנווטים אותו בהתאם לתפיסת החברה ולצורכיהם של הדיירים. אלה זוכים לאחריות ובדק ישיר מטעם החברה, ולא באמצעות קבלני משנה או קבלני מפתח (למעט ציוד קצה).

לצד היכולות הביצועיות והגמישות, נהנית החברה גם מגב פיננסי חזק ויציב. שני עשורי פעילותה בתחום הנדל"ן מעידים על חוסנה, אך אין זה הכול: החברה נהנית ממעטפת מימון מלאה, שזוכה לגיבוי בדמות הלוואות בעלים וליווי בנקאי מטעם גופים פיננסיים גדולים. לכך יש להוסיף שורה של נכסים לא משועבדים במרכז תל אביב, שבבעלות החברה – עדות נוספת לחוזקה הכלכלי.

פרויקטים נבחרים

החברה מקדמת ומבצעת כיום פרויקטים בתחום, בעיקר בתל אביב.

אלו הבולטים:

  • ישעיהו 32, תל אביב: מהפרויקטים הראשונים לחיזוק מבנים בתל אביב (תמ"א 38/1 ), שבמהלכו נוספו ארבעה דופלקסים לבניין קיים
  • יוספטל 30, בת ים: פרויקט חיזוק (תמ"א 38/1), גם הוא אחד בצפון הישן. הושלם ואוכלס במלואו. הראשונים בעיר. בפרויקט נוספו שש דירות בשתי קומות, למבנה שהיה במקור של ארבע קומות. הושלם ביוני 2016 ואוכלס במלואו.
  • עמישב 22/דרך השלום 91, תל אביב: פרויקט מסוג תמ"א 38/1 לחיזוק מבנים, בו יתווספו 2.5 קומות ובהן 22 יחידות דיור לבניין הקיים. הפרויקט בבנייה, צפוי להסתיים במאי 2021.
  • הרא"ה 258-256, רמת גן: פרויקט חיזוק מבנים (תמ"א 38/1),  בו נוספו 2.5 קומות לבניין קיים. הדירות בבניין זכו לתוספת של מרפסת וממ"ד. הפרויקט הסתיים בשנת 2012 ואוכלס.
  • ויזל 8, תל אביב: פרויקט חיזוק מבנים נוסף, בלב תל אביב, סמוך לשדרות בן גוריון, בו יוספו לבניין קיים 2.5 קומות חדשות - לפני הגשה להיתר בנייה.
  • דיזנגוף 255-277, תל אביב: פרויקט תמ"א 38/1 (חיזוק ותוספת בנייה)  בו יוספו 10 דירות חדשות למבנים קיימים, שבהם 20 יחידות דיור - לפני הגשת בקשה להיתר.
  • קרית שלום, תל אביב מתחם הסלע: בניה חדשה, בניין בן 9 קומות ובו 51 יח"ד.

החברה מתכננת עוד שורה של פרויקטים אשר נמצאים בשלבי תכנון כאלו ואחרים ובקרוב יחלו לקרום עור וגידים.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980