רם-מוגרבי-ארדיטי

מדורג בערים:

תל אביב יפו

רם-מוגרבי-ארדיטי הינה חברה תל אביבית המתמקדת בשנים האחרונות בתחום ההתחדשות העירונית בצפון הישן והחדש של תל אביב (רובעים 3 ו-4 ) ובלב העיר (רובעים 5 ו-6), בעיקר בפרויקטים של תמ"א 38/2 הריסה-בנייה.

אסף מוגרבי

מנכ"ל משותף

אלעד שמרלינג

מנכ"ל משותף

חנה דוידוביץ שנטל

סמנכ"לית שיווק

מדורג בערים:

תל אביב יפו

רם-מוגרבי-ארדיטי הינה חברה תל אביבית המתמקדת בשנים האחרונות בתחום ההתחדשות העירונית בצפון הישן והחדש של תל אביב (רובעים 3 ו-4 ) ובלב העיר (רובעים 5 ו-6), בעיקר בפרויקטים של תמ"א 38/2 הריסה-בנייה.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

16

פרוייקטים
בביצוע

5

פרוייקטים
בתהליך

10

פרוייקטים
מאוכלסים

1

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

037177000

בחברה מתגאים בניסיון מקצועי שימיו כימי תל-אביב ובמיקוד הפעילות בעיר העברית הראשונה, מאז 1919 ,החברה בונה בניינים המציעים איכות תכנונית גבוהה, וכמובן חווית מגורים עירונית קלאסית.

בעלי השליטה בחברה הם אינג' יוסי מלמד, הבעלים של חב' הבנייה "רם הנדסה"- בעלת סיווג קבלני ג'5 בבנייה למגורים המשמשת כזרוע הביצועית של החברה, יזם הנדל"ן יגאל מוגרבי אשר לו ניסיון של מעל 40 שנה בתחום הנדל"ן ואינג' אדי ארדיטי, מבעלי השליטה בחברה נאוסיטי המבצעת פרויקטים של מאות יח"ד באירופה ושל חברת הקבלנות NAIRDA הפועלת באפריקה.

הניסיון הנדל"ני הרב-תחומי לצד הפעילות והניסיון הבינלאומי העשיר בייזום וביצוע, מייצרים ביטחון רב, הן בקרב בעלי דירות בבניינים המתקשרים עם החברה לצורך ביצוע פרויקט הריסה ובנייה, והן בקרב רוכשי דירות בפרויקטים של החברה.

החברה מאמינה בהתמקדות ולכן פועלת בתל-אביב אותה היא מכירה היטב. לכל עיר המאפיינים הייחודיים לה- מאפיינים פיזיים, היסטוריים, סגנון חיים של התושבים- ויחד הם מכתיבים את התכנון, לרבות של בנייני המגורים. אין עוד עיר בארץ שדומה לתל אביב מבחינת עירוב השימושים והמרכזיות של מוקדי הבילוי והפנאי בחיי התושבים.

יזם תל אביבי עם הבנה מעמיקה

החברה בוחרת במיקומים איכותיים, אבל לא במובן המתבקש. מיקום הבניין נבחן ביחס לרחוב ולמאפייני המגרש. קיימת העדפה למגרשים פינתיים הודות לאיכויות שהם מציעים- מרחב ושפע של אור ואוויר- פרויקטים לדוג': מודיליאני פינת גליצנשטיין, פנקס פינת דה האז ושילה פינת מודיליאני. קיימת העדפה למגרשים הממוקמים מול רחוב, שמציעים דירות עם נוף פתוח ותחושת פרטיות. פרויקטים לדוג': רמברנדט 8, ו-10 הממוקמים מול רחוב שטרוק ויאפשרו נוף פתוח במקום נוף לדירות שבגדה השנייה של הרחוב הצר.

לחברה יתרון ניכר ביכולת לספק מענה מדויק לצרכי והעדפות תהליך הרכישה של דירה מסוג זה אינו דומה לרכישת דירה סטנדרטית. זה מתחיל בטרמינולוגיה- הרוכשים לא מחפשים "דירת 4 חדרים", אלא דירה במטראז' מסוים ומאפיינים מסוימים- וזה הבדל משמעותי. הרוכשים מחפשים איכויות תכנוניות, ולכן כבר בתכנון הראשוני, החברה מקפידה על הפרמטרים המהותיים: כיווני אוויר, הפניות של הדירה, גודל המפתחים, הגמישות התכנונית שהדירה מאפשרת, ולבסוף, גם הפרוגרמה המועדפת על הרוכשים. הרוכשים יפגשו עם ספק המטבחים ויסגרו על תכנית מטבח, טרם החתימה על הסכם הרכישה. ניסיונה של החברה והבנת השוק לעומק, מקנה לה יתרון משמעותי בהתאמת המוצר לצרכי הרוכשים.

הפרויקט של החברה ברחוב שמעון התרסי 7-5-3-1 מהווה את אחד הפרויקטים הבולטים ברובע 3 ,הודות למיקומו בצומת הרחובות שמעון התרסי וישעיהו. בנוסף, תכנון ארבעה מבנים סמוכים מאפשר יצירת שפה עיצובית אחידה וחניון תת קרקעי מרווח.

פרויקטים נבחרים

בימים אלו מתכננת החברה כ־20 פרויקטים והבולטים הם:

  • רנ"ק 23, ת"א: תמ"א 38 (2) הריסה ובנייה. היתר הבנייה הראשון שהתקבל ברובע 3 מכוח תכנית הרובעים. סטטוס: התקבל היתר ונחתם הסכם הליווי. מתכנן: יסקי אדריכלים; אדריכלית אחראית: ימית כהן.
  • יחזקאל 20, תל אביב: פרויקט תמ"א 38 (2) הריסה ובנייה. סטטוס: בבדיקה סופית לקבלת היתר. מתכנן: רובין אדריכלים; אדריכלית אחראית: נעה רובין.
  • שמעון התרסי 7-5-3-1: פרויקט תמ"א 38 (2) הריסה ובנייה. ממוקם בסמוך לפארק הירקון. מתכנן: בר אוריין אדריכלים.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980