רון רודיטי- שמאות מקרקעין וייעוץ כלכלי

משרד השמאות רון רודיטי, מהמובילים בתחומו, צבר בשנות פעילותו ידע רב, ניסיון ומומחיות בתחומי הערכת מקרקעין, מיסוי והיטל השבחה, ליווי תב"ע והתמודדות עם התנגדויות. במשרד מועסקים שמאי מקרקעין, מתמחים ויועצים מנוסים בתחומי המשפט, ההנדסה והכלכלה.

רון רודיטי

שמאי מקרקעין, משפטן

כפיר עטרי

שמאי מקרקעין, כלכלן

ברק נגבי

כלכלן

משרד השמאות רון רודיטי, מהמובילים בתחומו, צבר בשנות פעילותו ידע רב, ניסיון ומומחיות בתחומי הערכת מקרקעין, מיסוי והיטל השבחה, ליווי תב"ע והתמודדות עם התנגדויות. במשרד מועסקים שמאי מקרקעין, מתמחים ויועצים מנוסים בתחומי המשפט, ההנדסה והכלכלה.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

035373736

משרד השמאות רון רודיטי הוקם בשנת 1994 על ידי רון רודיטי, שמאי מקרקעין ומשפטן. המשרד  נחשב לאחד המובילים בישראל בתחומו, צבר ידע, ניסיון ומומחיות רבים בתחומי הערכת מקרקעין, מיסוי והיטל השבחה, ליווי תב"ע והתמודדות עם התנגדויות. במשרד הפועל בשנים האחרונות ממשרדיו החדשים במתחם שוק צפון, פרויקט CU ,מועסקים שמאי מקרקעין, מתמחים ויועצים מנוסים בתחומי המשפט, ההנדסה והכלכלה. בין לקוחותיו נמנים חברות יזמיות, דיירים וועדי בתים במתחמי תמ"א 38 ופינוי-בינוי, לקוחות פרטיים ועסקיים, חברות בנייה וגופים מובילות בתחום, חברות משכנות, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים, הבנקים המובילים בישראל, וחברות ניהול פרוייקטים. המשרד פועל באמינות, בשקיפות, בשירותיות ומקפיד על תקינה, סטנדרטים מחמירים ואתיקה מקצועית. למשרד תו תקן ואיכות לשנת 2018 של לשכת שמאי המקרקעין בישראל, חבר האקדמיה למחקר ויישום שמאות המקרקעין בישראל, ונבחר כאחד השמאים המובילים בהתחדשות עירונית לשנת 2017 על ידי המדד להתחדשות עירונית של גלובס ומדלן.

פעילות נרחבת בתחום ההתחדשות העירונית

המשרד מתמחה בליווי פרויקטי תמ"א 38 ופינוי-בינוי, מהייזום הראשוני ובחינת תמורות ראויות לדיירים, ייעוץ בבחירת תמהיל וחוות דעת לפי תקן 21 לצורך אישור ברשויות התכנון. המשרד ליווה בהצלחה פרוייקטים יזום והתחדשות עירונית משלב הייזום עד לאכלוס בהיקף אלפי יחידות דיור והוא מעורב בפרויקטים רבים ברחבי הארץ, ביניהם מתחמי פינוי-בינוי בביצוע ברמת גן, קריית אונו ורמת השרון, לצד פרויקטי תמ"א 38 ברמת גן ותל אביב. התחדשות עירונית היא תהליך מורכב שמערב גורמים רבים שיש  להם אינטרסים מנוגדים. המשרד דוגל באידאולוגיה של איזון בין אינטרס בעלי הדירות מחד ושמירה על ריווחיות סבירה למימון והיתכנות פרויקט מאידך, כשהעיקרון המנחה הוא למקסם את התועלת לשני הצדדים על ידי קיצור משך הפרויקט, הסרת חסמים והגדלת תמורות לצדדים בתכנון נכון האופרטיבי והמיסויי. רודיטי, שהחל את דרכו בתחום האדריכלות וההנדסה, הוא גם משפטן בהשכלתו, והמציע ללקוחותיו היכרות מקצועית עם תחומים משיקים לשמאות, שמאפשרים לראות את התמונה כולה. ליווי תהליך דורש יצירתיות והבנה שמאית, משפטית ועסקית.בזכות ראייה רב מערכתית וידע מולטי דיסציפלינרי, המשרד מאתר פתרונות יצירתיים שממקסמים את הערך לצדדים המעורבים. "במקרים בהם אני מעניק שירות לדיירים, לעתים אני מתבקש לסייע בבחירת היזם. כשמאי, אני יכול לייעץ באשר להצעה האטרקטיבית ביותר מבחינת תמורות, אך אני גם מדגיש כי אין זה הקריטריון היחיד, וכי עליהם לבחון היבטים לא פחות חשובים, כגון חוסן כלכלי, ניסיון ומוניטין, בדיקת הנושא החוזי והערבויות, ועוד נושאים עליהם אמונים בעלי מקצוע אחרים", אומר רודיטי. היבט נוסף משמעותי להצלחת פרויקט הוא ההיבט האנושי. המשרד, פועל ברגישות ובנחישות לקידום תהליכים בין דיירים ובין יזמים וגם בין הדיירים לבין עצמם, וזאת תודות להיכרות עם הרגישויות של הדיירים, בהתאם לקבוצות גיל ומספר נפשות.

תחומי עיסוק נוספים

  • המשרד מבצע הערכת שווי מקרקעין לצורך מכירה, תקן 19 ,שכוללת הערכות לבטוחות לאשראי לאגף מסחרי ולמימון פרוייקטים.
  • ליווי תב"ע: ליווי ויעוץ הליכי תכנון, הכנת טבלאות הקצאה ואיזון, והערכות לפי תקן 21 ,ייעוץ בנושאי חשיפה לתביעות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה.
  • היטלי השבחה: עריכת שומות ועדה לצורך חיוב בהיטל השבחה, בדיקת חיובי היטל השבחה וסיוע בערעור על שומות השבחה.

חוות דעת מומחה: המשרד מציע כתיבה והכנת חוות דעת בהתאם לפקודת הראיות וכן חוות דעת כמומחה מטעם בית המשפט.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980