רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים

עם ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום הנדל"ן ופעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית, משרד רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים נחשב לאחד המשרדים המובילים בצפון.

עו"ד אלי רולוף

שותף, מייסד

עו"ד משה יונאי

שותף, מייסד

עו"ד הילה סלומון מוגילבסקי

שותפה

עם ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום הנדל"ן ופעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית, משרד רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים נחשב לאחד המשרדים המובילים בצפון.

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

מתחמי פינוי בינוי 17

סה"כ דירות 1200-1300

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

מתחמי פינוי בינוי 1

סה"כ דירות 50-100

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

מתחמי פינוי בינוי 1

סה"כ דירות 1-50

מאוכלס

ייצוג יזמים

פרוייקטי תמ"א 38 20-25

מתחמי פינוי בינוי 1

סה"כ דירות 500-600

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 35-40

סה"כ דירות 700-800

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

סה"כ דירות 100-150

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

048539111

בשנת 2012 היה משרד רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים שותף להיסטוריה חשובה, בהיותו המשרד שליווה את פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון באזור הקריות. עובדה זו לבדה ממחישה את יכולותיו של המשרד, המטפל כיום בשלל תהליכי התחדשות עירונית בחיפה ובמחוז הצפון כולו.

המשרד הוקם בשנת 1986 ,ומאז הוא נחשב לאחד הבכירים שבמשרדי עורכי הדין העוסקים בתחום הנדל"ן על היבטיו. כיום מכהנים בבתי המשפט 5 שופטים שהוכשרו, ועבדו במשרד.

בראש המשרד עומדים ארבעה שותפים:

  • עו"ד ונוטריון אלי רולוף, שותף מייסד. בוגר האוניברסיטה העברית, בעל ותק של כ־50 שנים בעריכת דין ויועץ משפטי לחברה הממשלתית לפיתוח עכו;
  • עו"ד ונוטריון משה יונאי, שותף מייסד. בוגר האוניברסיטה העברית, בעל ותק של כ־40 שנים כעורך דין, בעברו חבר מועצת העיר קריית מוצקין וחבר הוועדה לתכנון ובנייה, חבר ועדות המקרקעין ותכנון ובנייה של לשכת עורכי הדין, ומשמש כמרצה מבוקש בתחום.
  • עו"ד ונוטריון ליאת מריאן תמרי, בוגרת האוניברסיטה העברית ובעלת ותק של יותר מ־20 שנים, המלווה בין היתר את פעילותה של חברת 'השתתפויות בנכסים בע"מ';
  • עו"ד הילה סלומון מוגילבסקי, בוגרת אוניברסיטת חיפה בעלת ניסיון של יותר מעשור, מנהלת מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד ומומחית לטיפול בעסקות נדל"ן מורכבות.

המשרד עוסק, כאמור, בתחום הנדל"ן כבר שנים רבות, ומעניק שירות משפטי וליווי בנושאים רבים: עריכת חוזים, ייעוץ בעסקאות נדל"ן למכירה, השכרה, קנייה, חכירה, בנייה, שיפוץ, פיתוח, קבלנות ועוד, מאז 2012 המשרד ליווה ומלווה יותר מ־120 פרויקטים באזור הצפון ומייצג יותר מ-200,1 בעלי דירות במתחמי פינוי בינוי שונים באזור חדרה וצפונה.

אחת מנקודות הציון החשובות ביותר היא ליוויו של פרויקט התמ"א הראשון באזור הקריות, ונתן את האות למימוש שלל תכניות להתחדשות עירונית בקריות.

אנשי המשרד רואים בהתחדשות העירונית כלי בעל חשיבות לאומית: הגנה על התושבים מפני רעידות אדמה ומפני איומים ביטחוניים, פתרון למצוקת הדיור והגנה על הטבע – הגנה ושמירה של אותן ריאות ירוקות בין הישובים.

משרד "רולוף & יונאי" גאה להיות גורם חשוב בתרומה לקידום ההתחדשות העירונית באזור חיפה והצפון – אזור שעד לפני שנים לא רבות היה 'מחוץ לתמונה'. הודות למקצועיות ולמומחיות של אנשי המשרד, פרויקטים רבים יצאו לפועל באזור, ורבים אחרים נמצאים בשלבי תכנון וביצוע מתקדמים.

המשרד מלווה יזמים, קבלנים ודיירים בפרויקטים שונים להתחדשות עירונית – החל במיזמים לחיזוק הבניין (תמ"א 38/1), דרך מיזמי הריסה ובנייה (תמ"א 38/2) ועד פרויקטים של פינוי־בינוי.

אנשי המשרד מודעים לחשיבות, שבקידום הפרויקט מבחינת הדיירים, וברגישות הרבה סביב הנושא. עורכי הדין ממשרד "רולוף & יונאי" זוכרים כי כל דייר במבנה המיועד לפרויקט התחדשות עירונית מביא אתו את רכושו העיקרי, את חששותיו ואת תקוותיו, ותפקידם לשמור ולהגן על הדיירים.

בזכות הניסיון הרב של אנשי המשרד, בזכות הבנת צורכי וחששות הדיירים, הכרת שוק הבנייה והיזמים והבנת הליכי התכנון - מצליח המשרד שוב ושוב לקדם פרויקטים ולהשיג שיעור הסכמה גבוה מצד הדיירים גם בפרויקטים המורכבים ביותר.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980