קרן כהן בלחרסקי ושות'

משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' הנו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. המשרד בעל מוניטין מקצועי מעולה, ידע רב וניסיון עשיר בייצוג חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחום הנדל"ן, בעלי קרקעות פרטיים ומוסדיים ובעלי דירות, ליווי עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה.

עו"ד קרן כהן בלחרסקי

בעלים, מייסדת

עו"ד רועי גפני

שותף

עו"ד אודי רובנס-ווקיל

שותף

משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' הנו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. המשרד בעל מוניטין מקצועי מעולה, ידע רב וניסיון עשיר בייצוג חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחום הנדל"ן, בעלי קרקעות פרטיים ומוסדיים ובעלי דירות, ליווי עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה.

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 150-160

מתחמי פינוי בינוי 7

סה"כ דירות 2000-2500

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 60-70

סה"כ דירות 900-1000

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 20-25

סה"כ דירות 200-250

מאוכלס

ייצוג יזמים

פרוייקטי תמ"א 38 60-70

מתחמי פינוי בינוי 28

סה"כ דירות 2600-2700

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 60-70

מתחמי פינוי בינוי 4

סה"כ דירות 4000-4500

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

סה"כ דירות 250-300

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

036090530

משרד הבוטיק קרן כהן בלחרסקי ושות' הוקם על ידי עו"ד קרן כהן בלחרסקי ב-2010 וביסס את מעמדו כמשרד צומח ומוביל, המדורג בכל המדדים האיכותיים והמובילים.

הפרויקטים במשרד מנוהלים ומטופלים בעבודת צוות, תוך תמיכה, הפריה הדדית, מקצועיות, ראייה רחבה ומעמיקה, ניהול משברים וניתוח הסיכונים, עמידה ביעדים הנקבעים עם לקוחות המשרד, תוך שיתוף פעולה הדוק בין כל עורכי הדין במשרד, בניהולה ובפיקוחה המקצועי של עו"ד כהן בלחרסקי והשותפים במשרד, שמלווים ומנהלים באופן אישי כל אחד מהפרויקטים, משלב ביצוע הבדיקות המקדמיות של היבטי העסקה ועד להשלמת העסקה על כל היבטיה.

עוה"ד קרן כהן בלחרסקי, הבעלים המייסדת והשותפים עוה"ד רועי גפני ו-אודי רובנס-ווקיל, בעלי ניסיון משפטי מצטבר של עשרות שנים בתחום הנדל"ן, מובילים את המשרד יחד עם הצוות המצוין של המשרד, למשרד איכותי שעומד, שנה אחר שנה, בחוד החנית של משרדי עורכי הדין בתחום הנדל"ן בישראל.

   

ראיה רחבה ומצוינות מקצועית

המשרד מקפיד על הענקת טיפול משפטי מקצועי ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר מכל צוות המשרד, רמת זמינות גבוהה במיוחד ושמירה על קשר הדוק ואישי עם הלקוחות.

הייעוץ מותאם למטרות הייחודיות של כל לקוח )הן יזם מנוסה והן בעל דירה המעוניין לקדם התחדשות עירונית בבניין( תוך הנגשת העסקה  למאפייני הלקוח, שמירה מתמדת על מצוינות מקצועית ושירות מעולה ומתוך ראיה רחבה וארוכת טווח. בנוסף, המשרד דוגל בהעברת הידע הרב שרכש בתחום ההתחדשות העירונית ליזמים, סטודנטים, וועדי בתים במסגרת פעילות של עיריות ומנהלות להתחדשות עירונית, ואף עורך בהתנדבות הרצאות מקצועיות להעברת הידע והיכולת לקדם תהליכי ההתחדשות העירונית בצורה נכונה ויעילה.

התחדשות עירונית

המשרד גאה להמנות על המשרדים הראשונים והבודדים בארץ שליווה עשרות עסקאות התחדשות עירונית מתחילתן ועד סופן.

הצוות המנוסה מעניק ליווי לאלפי בעלי דירות המבקשים לבצע פרויקטים של התחדשות עירונית כולל בדיקות התכנות ראשוניות, ניהול הליך איתור יזמים, ניהול מו"מ, התקשרות חוזית וליווי לאורך הפרויקט עד לקבלת הדירה החדשה ורישומה בלשכת רישום המקרקעין.

המשרד מאפשר ללקוחותיו ליהנות מיעוץ וליווי רחב יריעה, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת ההיתכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף לאורך כל הפרויקט.

מחלקת המקרקעין

מחלקת המקרקעין עוסקת בכל תחומי המקרקעין בליווי פרויקטים גדולים לבניה רוויה, לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים; בניהול והשכרה של נכסים מניבים מכל הסוגים; בייצוג קבוצות רכישה ובליווי משפטי של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, ובהם ייעוץ בכל הקשור להיבטי מימון וליווי בנקאי וטיפול בעסקאות מימון מורכבות, מיסוי, תכנון ובניה, גיבוש מערכת ההסכמים עם הרשות הרלוונטית, התקשרויות עם קבלנים וקבלני משנה, התקשרויות עם מתכננים, משווקים ויועצים אחרים, ייעוץ משפטי באשר לדיני המכר של דירות ומשרדים, רישום זכויות ובתים משותפים, ובכל תחום משפטי ומסחרי אחר, כנדרש בפרויקטים מהסוג האמור.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980