קבוצת יושפה

מדורג בערים:

ארצי | חולון

קבוצת יושפה היא חברת בוטיק יזמית בתחום ההתחדשות העירונית האחראית לפרויקטים ייחודיים בתל אביב, הרצליה, חולון, רמת גן ורמת השרון. החברה שמה דגש גדול על קשר ישיר ובלתי אמצעי של בעלי החברה המנהלים עם השטח - באתר הבנייה ומול הדיירים, ולכן מתמקדת החברה, בכל זמן נתון, בביצוע מספר פרויקטים נבחרים בלבד

שרון יושפה

בעלים, מנכ"ל

אורן יושפה

בעלים, מנהל יזום ופיתוח

מדורג בערים:

ארצי | חולון

קבוצת יושפה היא חברת בוטיק יזמית בתחום ההתחדשות העירונית האחראית לפרויקטים ייחודיים בתל אביב, הרצליה, חולון, רמת גן ורמת השרון. החברה שמה דגש גדול על קשר ישיר ובלתי אמצעי של בעלי החברה המנהלים עם השטח - באתר הבנייה ומול הדיירים, ולכן מתמקדת החברה, בכל זמן נתון, בביצוע מספר פרויקטים נבחרים בלבד

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

15

פרוייקטים
בביצוע

2

פרוייקטים
בתהליך

8

פרוייקטים
מאוכלסים

5

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

098807676

חיים ונושמים נדל"ן, תכנון, בניה ועיצוב מגיל צעיר

קבוצת יושפה הוקמה על ידי שותפים מעולמות משלימים כשהחברה מנוהלת בידי שרון יושפה, מנכ"ל החברה, ואורן יושפה, מנהל הייזום והפיתוח, הפועלים יחד למעלה מעשור. "מגיל צעיר מאוד גדלנו על תכנון, בניה, אנשים, שירות והקשר שביניהם. אנו חיים ונושמים את זה מגיל אפס", מספרים שרון ואורן יושפה, בניו של יואל יושפה - אדריכל מוביל ומוערך בתחום מגורי היוקרה כבר למעלה מ-35 שנים.

שילוב בין ניסיון ממוקד, תכנון מוקפד, ביצוע איכותי ומימון עצמי

קבוצת יושפה היא מהחברות היחידות בתחום שהשלימה וסיימה בהצלחה מספר לא מבוטל של בניינים. בפרויקטים של הריסה-בנייה החברה אכלסה כבר 6 פרויקטים של התחדשות עירונית והשביעי נמצא בתהליכי ביצוע. בימים אלה, לצד ביצוע הפרויקטים, החברה מקדמת פרויקטים רבים הנמצאים בתהליכי רישוי מתקדמים. החברה מקפידה לבחור, לתכנן ולהקים פרויקטים סופר-איכותיים, אנחנו באים מעולם של תכנון, ואנו רואים בו מרכיב חשוב מאוד", שמשפיע על איכות החיים של הדיירים לאורך שנים רבות - על כן המעורבות שלנו, הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע, היא עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר", אומרים אורן ושרון יושפה, דיירים הבוחרים בקבוצת יושפה זוכים לשקט נפשי וביטחון רב בין היתר בשל העובדה כי החברה פועלת עם הון עצמי שלה ושל השותפים בה, ואינה תלויה בקרנות או במשלימי הון, שעלולים להעלות את המינוף והסיכון של עתיד הפרויקט.

DNA של חברת בוטיק: החל ממספר הפרויקטים ועד איכות השירות

?'מה עומד מאחורי ההצהרה של יושפה על היותה 'חברת בוטיק ראשית, החברה ממוקדת באזורים בהם היא עובדת - ערי המרכז וגוש דן, בהן יש לה ניסיון רב והיכרות טובה מאוד עם ההליכים הביורוקרטיים והמוניציפליים הסבוכים. שנית, החברה מקפידה על ביצוע של מספר פרויקטים מוגבל בכל רגע נתון, מה שמאפשר לשמור על איכות המוצר בהתאם למובטח ללקוחות. "היעד שלנו הוא להיות בשטח בביצוע בו זמנית של עד ארבעה - חמישה פרויקטים", לדבריהם. "תכנית עבודה כזו, מאפשרת לשמור על ניהול צמוד של הפעילות והפרויקטים ובכך להבטיח את איכות הבניה ואת הרמה הגבוהה של הבניינים".

אחד ההיבטים החשובים ביותר עבור קבוצת יושפה הוא הקשר הישיר והבלתי אמצעי של בעלי החברה עם השטח, זאת כמובן בנוסף למנהלי פרויקטים, מחלקת שירות, מתאמת שינויי דיירים ועוד.

"לכל אחד מהדיירים יש קו פתוח אלינו ישירות. חשוב לנו שהדיירים יהיו רגועים ויידעו שיש להם כתובת ומענה לכל עניין לאורך הדרך. לקנות דירה או להיכנס לעסקת תמ"א 38 היא החלטה משמעותית"

מאוד, המעוררת שאלות והחלטות. לכן, כבעלים של החברה, אנחנו מלווים את הדיירים בכל צעד ובכל קבלת החלטה - מהפגישה הראשונה, במשך כל הפרויקט וגם לאחריו", מעידים שרון ואורן.

"אנחנו מגיעים בעצמנו לפגישות עם הדיירים, לאתר הבנייה, לדיונים בעיריות. זה עניין של גישה. אנחנו לא מאמינים בלנהל את החברה והפעילות מהמשרדים - בתחום ההתחדשות העירונית הכל מתרכז בקשר עם הדיירים ובעולם הביצוע והרישוי - לכן, אנחנו חיים את השטח כל יום ונמצאים שם כל הזמן".

פרויקטים נבחרים

 • האשל 23 ,רמת גן: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, מאוכלס. הריסת בניין ישן בן 9 דיירים והקמת בניין חדש בן 9 קומות ו-28 יח"ד.
 • יגאל אלון 35 ,הרצליה: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, באכלוס. הריסת בניין ישן בן 7 דיירים והקמת בניין חדש בן 8 קומות ו-22 יח"ד.
 • סמאטס 13 ,תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, בשלב חישוב אגרות - לקראת קבלת היתר בנייה. הריסת בניין ישן בין 8 דיירים והקמת בניין חדש בן 8 קומות ו-16 יח"ד.
 • שלמה המלך 26 תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, בשלב רישוי והשלמת דרישות להיתר בניה לאחר שכבר נתקבלה החלטת ועדה המאשרת את הפרויקט. הריסת בניין ישן בן 6 דיירים והקמת בניין חדש בן 6 קומות ו-11 יח"ד.
 • הרב צעיר 16-14 ,תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, בשלב רישוי והשלמת דרישות להיתר בניה. הריסת בניין ישן בן 22 דיירים והקמת בניין חדש בן 7 קומות ו-38 יח"ד.
 • מוזיר 12 ,תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, בשלב הגשה לעירייה. הריסת בניין ישן בן 13 דיירים והקמת בניין חדש בן 8 קומות ו-25 יח"ד.
 • ההסתדרות 113 ,חולון: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, מאוכלס.  הריסת בניין ישן בן 4 דיירים והקמת בניין בן 8 קומות ו-20 יח"ד.
 • צבי שץ 35 ,חולון: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, בביצוע. הריסת בניין ישן בן 6 דיירים והקמת בניין בן 6 קומות ו-20 יח"ד.
 • ז'בוטינסקי 48 ,חולון: פרויקט חיזוק ותוספת, מאוכלס. תוספת של 7 דירות חדשות לבניין בו היו 9 דיירים.
 • גולומב 23-21-19 ,חולון: פרויקט הריסה ובנייה חדשה, בשלב הגשה לעירייה. הריסת בניין ישן בן 18 דיירים והקמת 2 מבניםחדשים בני 9 קומות ו-60 יח"ד.
 • אילת 74 ,חולון: פרויקט הריסה ובנייה חדשה בשילוב תב"ע נקודתית, בשלב הגשת תב"ע לעירייה. הריסת בניין ישן בין 18דיירים והקמת 2 מבנים חדשים בני 9 ו-15 קומות ו-99 יח"ד.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980