עמית, פולק, מטלון ושות'

מחלקת הנדל"ן במשרד עמית פולק מטלון ושות' מציגה ניסיון עשיר ואיכותי ומוניטין בן למעלה מ-50 שנים. מחלקת הנדל"ן מלווה את מגוון לקוחותיה בכל היבט אפשרי בתחום הנדל"ן, לרבות יזמות, מימון, תכנון ובנייה, פיתוח, הקמה ושיווק של פרויקטים גדולים, מורכבים ומובילים במשק

עו"ד ענת שטרנליב-מולכו

שותפה, מנהלת מחלקת נדל"ן ישראל

עו"ד עפרה כהן

שותפה, מחלקת נדל"ן, מובילת תחום התחדשות עירונית

עו"ד שלום סימון

שותף, מחלקת נדל"ן, מוביל תחום התחדשות עירונית

מחלקת הנדל"ן במשרד עמית פולק מטלון ושות' מציגה ניסיון עשיר ואיכותי ומוניטין בן למעלה מ-50 שנים. מחלקת הנדל"ן מלווה את מגוון לקוחותיה בכל היבט אפשרי בתחום הנדל"ן, לרבות יזמות, מימון, תכנון ובנייה, פיתוח, הקמה ושיווק של פרויקטים גדולים, מורכבים ומובילים במשק

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

סה"כ דירות 1-50

בשלב
מוקדם

ייצוג יזמים

פרוייקטי תמ"א 38 30-35

מתחמי פינוי בינוי 24

סה"כ דירות 11500-12000

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

מתחמי פינוי בינוי 4

סה"כ דירות 2500-3000

בשלב
מתקדם

מתחמי פינוי בינוי 1

סה"כ דירות 150-200

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

035689000

זה שנים שמשרד עמית, פולק, מטלון ושות' מלווה את מיטב חברות הנדל"ן, ובהן קבוצת תדהר, קבוצת אאורה, קבוצת צרפתי, קבוצת קרסו, קבוצת צברים, חברת גרופית, קבוצת אקא נדל"ן, קבוצת דקל פנמה (לרבות פעילות הנדל"ן של קבוצת סלינה המתמחה בדיור מלונאי) ורבות נוספות. מומחי מחלקת הנדל"ן של המשרד גאים להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה הענפה בתחומי הנדל"ן בכלל, ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

בשנים האחרונות, לאור מגמות השוק ודלדול משאבי הקרקע הפנויה במרכז הארץ, פיתח והשקיע המשרד בתחום ההתחדשות העירונית, וביסס פעילות רחבה ומומחיות בלתי מתפשרת בתחום.

בתחום ההתחדשות העירונית מייצג המשרד קשת רחבה של לקוחות,  לרבות יזמי נדל"ן, מוסדות פיננסיים, קבלנים ואף לקוחות פרטיים. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל סוגי הפרויקטים להתחדשות עירונית: מתמ"א 1/38 (חיזוק ותוספת בנייה), עבור דרך תמ"א 2/38 (הריסה ובנייה מחדש של הבניינים), ועד פינוי-בינוי.

נכון למועד זה, מלווה המשרד בו זמנית למעלה מ-70 פרויקטים של התחדשות עירונית, מכל הסוגים.

מרבית הפרויקטים שהמשרד מייצג הינם פרויקטים מהמובילים והמרכזיים בישראל, ונאמדים בהיקפים חסרי תקדים של אלפי יחידות דיור ובשווי כולל של עשרות מיליארדי שקלים. מדובר בעסקאות מורכבות מאוד, שלכולן מכנה משותף - הוצאתן המוצלחת לפועל דורשת מיומנות רבה, ניסיון עשיר וידע מקצועי מעמיק.

ייחודיות המשרד מוצאת את ביטוייה בכך שאנשיו מעניקים ייעוץ משפטי ועסקי כולל, לכל ההיבטים הרלוונטיים לפרוייקט. כך לדוגמה, המשרד מתמחה כבר בתחילת כל פרויקט בניהול מו"מ עם הדיירים ובמציאת פתרונות וחלופות לקשיים שמעלים הדיירים, וזאת לאור הניסיון הרב שצבר לאחר ליווי משפטי ועסקי של עשרות פרויקטים מסוג התחדשות עירונית.

בהיבט התכנוני, המשרד מנווט ומנחה את הלקוחות בכל שלבי יזום ואישור תוכניות בניין עיר, תוך עבודה צמודה עם האדריכלים, השמאים והמפקחים מהמובילים בישראל, ובהמשך, בעבודה מול הרשויות המקומיות בפן הרישוי.

בהיבט המיסוי המשרד מתמחה, בין היתר, בייעוץ מס לפרויקטים להתחדשות עירונית, לרבות ייעוץ מס פרטני לדיירים הקיימים.

נוסף על כך, למשרד מחלקת ליטיגציה ותיקה ומנוסה, אשר מסייעת בידי מנהלי הפרויקטים, לרבות בהגשת וניהול תביעות כנגד דיירים סרבנים.

בפן הפיננסי והמימוני עומד לרשות המשרד ניסיון רב, בין היתר בשל העובדה כי הוא מייעץ למרבית הבנקים הגדולים בישראל, לקרנות מימון ולחברות ביטוח. המשרד רואה עצמו לא רק כמשרד עורכי דין בהיבט הצר של המושג, אלא כגורם מלווה ומסייע עבור לקוחותיו בהיבט הרחב. כך, הודות לגודלו, לריבוי הפרויקטים והלקוחות ולרשת הענפה של הקשרים הטובים שנטוו במשך שנים של עבודה קשה ומאומצת, המשרד מאפשר ומסייע ללקוחותיו ביצירת קשרים עסקיים ושיתופי פעולה  לפרויקטים חדשים, בינם לבין עצמם וכן בינם לבין גורמי חוץ, ומעניק להם ערך מוסף עסקי מעבר לטיפול המשפטי המקצועי גרידא.

כל אלו מצביעים על מעטפת שלמה והוליסטית המוענקת ללקוחות המשרד בכל ההיבטים הנדרשים לפרויקט מסוג התחדשות עירונית, מראשיתו ועד סופו, בבחינת "The proof is in the pudding."

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980