עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ

משרד עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ מלווה פרויקטים בתחום המגורים, המסחר והמשרדים, כולל פרויקטים להתחדשות עירונית. שלוש החטיבות: מחלקת שמאות מקרקעין, מחלקת דו"חות 'אפס' ומחלקת ליווי פרויקטים - עובדות עם לקוחות פרטיים, יזמים וחברות בנייה, חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות מימון ובנקים. השירות האישי, המקצוענות והידע הם כרטיס הביקור של המשרד.

עופר מור

מנכ"ל

משרד עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ מלווה פרויקטים בתחום המגורים, המסחר והמשרדים, כולל פרויקטים להתחדשות עירונית. שלוש החטיבות: מחלקת שמאות מקרקעין, מחלקת דו"חות 'אפס' ומחלקת ליווי פרויקטים - עובדות עם לקוחות פרטיים, יזמים וחברות בנייה, חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות מימון ובנקים. השירות האישי, המקצוענות והידע הם כרטיס הביקור של המשרד.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

052-8788993

משרד עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ שהוקם בשנת 2011 על ידי עופר מור, המנכ"ל, המייסד והבעלים, מעניק שירותי פיקוח וליווי פיננסי לכ-200 פרויקטים בכל רחבי הארץ. עופר מור שמחזיק ברישיון שמאי מוסמך מ־1999 ,הוא בוגר תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים עם התמחות במימון, ובוגר התוכנית ללימודי שמאות  מקרקעין וניהול נכסים באוניברסיטת תל אביב. לאחר יותר מעשור כמנהל מחלקת פיקוח על ליווי פרויקטים במשרד שמאים גדול, שבמהלכה פיקח על הליווי הפיננסי של מאות פרויקטים בתחום הנדל"ן, יצא לדרך עצמאית. המשרד מספק את שירותיו במגזרים שונים בענף הנדל"ן, ומתמחה בפרויקטים להתחדשות עירונית - חיזוק ותוספת על מבנים, הריסה ובניה ומתחמי פינוי-בינוי. הבסיס המקצועי והניסיון העשיר של מור, לצד מקצועיות הצוות במשרד, הם שיצרו את המוניטין, כאחד המשרדים המובילים בישראל.

כל השירותים החשובים, כל השחקנים הגדולים בשוק

זהו משרד שמאות מאושר ומומלץ על ידי כל הבנקים הגדולים בארץ, וכן על ידי חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות מימון וגופים פיננסיים נוספים. הוא מספק שירותי שמאות מקצועיים בכל רחבי הארץ, ומעניק שירותים נרחבים בתחום: שמאות מקרקעין על היבטיה, הערכות שווי לנכסים, הערכות לטובת שִעבוד נכסים (תקן 19), הערכות לטובת חוות דעת מקצועיות בבתי המשפט, בדיקת כדאיות כלכלית (כולל בדיקות למיזמי פינוי־בינוי לפי תקן 21), דו"חות אפס, ייעוץ כלכלי, פיקוח על הליווי הפיננסי, ניתוח נתונים פיננסיים וכלכליים ועוד. בין לקוחות המשרד: אנשי עסקים, עורכי דין, קבלנים, חברות בנייה, יזמי נדל"ן, חברות בתחום הנדל"ן המניב, קבוצות רכישה, קרנות אשראי, חברות ביטוח, בנקים ובתי משפט. צוות המשרד כולל שמאים, כלכלנים, מהנדסים והנדסאים, שעוברים הדרכות והכשרות, כדי להבטיח שיישארו מעודכנים ויעשירו את ידיעותיהם, לטובת השבחה מתמדת של סל השירותים המקצועיים הניתנים ללקוח.

שלוש חטיבות המעניקות מעטפת מקצועית מלאה

במשרד עופר מור שלוש חטיבות עיקריות, שמספקות ללקוח מענה מלא לכל שירות הקשור לעולם שמאות המקרקעין:

  • מחלקת שמאות מקרקעין: המספקת אומדני שווי לנכסים  ולקרקעות, שמאות לצורכי שיעבוד נכס, אומדן שווי לפני רכישת נכס, חוות דעת מקצועית בנוגע לשווי נכסים ולהיטלי השבחה, הערכות שווי לטובת דו"חות כספיים ועוד.
  • מחלקת דוחות אפס: הכוללת שמאים מנוסים המתמחים בביצוע בדיקות מקדמיות לפרויקטים, בהכנת דוחות אפס ובדיקת כדאיות כלכלית ובביצוע בדיקות לפי תקן 21 למיזמי פינוי־בינוי. אנשי המחלקה מכינים דו"חות לפרויקטים מכל סוג - החל במגורים ומשרדים, דרך מסחר ומלונאות ועד דיור מוגן והתחדשות עירונית על כל סוגיה.
  • המחלקה לפיקוח על ליווי פיננסי: מורכבת מכלכלנים, ממהנדסי  בניין ומהנדסאי בניין. המחלקה מנפיקה דוחות פיקוח על הליווי הפיננסי לפרויקטים שונים, לאורך כל תקופת הבנייה, מהעלייה על הקרקע ועד לסיום העבודות ולאכלוס. המחלקה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם אנשי המחלקה לדוחות אפס, כדי לספק ללקוח תמונה מלאה על הפרויקט מבחינה כלכלית ופיננסית.

יחס אישי, ניסיון עשיר וקשר עם הגופים החזקים במשק

המשרד מקפיד על יחס אישי לכל לקוח, קשר רציף וזמינות מצד כל מומחי המשרד. הלקוחות נהנים, כמובן, גם מהניסיון עתיר השנים של אנשיו, מהמקצועיות ומאיכות העבודה, שמתבצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. למשרד קשרי עבודה מצוינים עם כלל הגורמים המקצועיים בשוק, לרבות אישור מטעם הגורמים הפיננסיים הגדולים - בנקים, קרנות מימון וחברות ביטוח – בהקשר לליווי פיננסי לחברות נדל"ן וליזמים. זוהי עדות לכוחו ולמעמדו של המשרד, והוכחה ליכולותיו הגבוהות, שעומדות לרשות כל גורם שהוא בענף הנדל"ן הישראלי.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980