נורה יזמות הכרמל

מדורג בערים:

ארצי | חיפה

נורה יזמות הכרמל היא חברת יזמות, תכנון וביצוע בתחום ההתחדשות העירונית, הפועלת מאז שנת 2010 ובעלת ניסיון עשיר בבנייה, משלב רישוי ותכנון הראשוני ועד למסירה. נורה היא בין חברות היזמות הראשונות והמובילות בפרויקטים של תמ׳׳א 38 ופינוי-בינוי בחיפה

וליד ח'מיס

מנכ"ל

בשארה ריזק

אדריכל, מנהל מחלקת תכנון

לירון סנילביץ'

אדריכלית, מנהלת מחלקת שינויי דיירים

מדורג בערים:

ארצי | חיפה

נורה יזמות הכרמל היא חברת יזמות, תכנון וביצוע בתחום ההתחדשות העירונית, הפועלת מאז שנת 2010 ובעלת ניסיון עשיר בבנייה, משלב רישוי ותכנון הראשוני ועד למסירה. נורה היא בין חברות היזמות הראשונות והמובילות בפרויקטים של תמ׳׳א 38 ופינוי-בינוי בחיפה

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

26

פרוייקטים
בביצוע

4

פרוייקטים
בתהליך

12

פרוייקטים
מאוכלסים

10

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

0722213003

לחברת נורה יזמות הכרמל ידע הנדסי מתקדם עם איתנות פיננסית ויכולת ביצוע, ותפיסה תכנונית כוללת, תוך שימת דגש גם על הפרטים הקטנים. החברה דואגת לכל צרכי הדיירים הקיימים, תנאי הרשויות והרוכשים הפוטנציאליים. בראש החברה עומד עו"ד וליד ח'מיס, חבר מועצת העיר חיפה לשעבר ובעל ניסיון בשירות הציבור וגישור מול הרשויות בנושאים קהילתיים. ח'מיס הקים את החברה בהתייחסות לצרכים והמגבלות הכרוכות בביצוע תמ"א 38.

אדריכלות וקונסטרוקציה House-In

בחברה צוות אדריכלים וקבלני משנה מיומנים, בעלי ניסיון רב בתמ"א 38 בתכנון ובנייה, מועסקים על ידי החברה תוך פיקוח צמוד. החברה מספקת תכנון אדריכלי והנדסי, ואחראית על שלבי הביצוע, תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה, תכנון אדריכלי מתקדם וסטנדרטים בינלאומיים של בנייה ובטיחות. ההעסקה הישירה של בעלי המקצוע מאפשרת גמישות, תגובה מהירה, עמידה בלוחות זמנים, בקיאות ברגולציה ואחריות על התוצר המוגמר. החברה מספקת מענה מלא על כל צרכיו של הלקוח. בהיבט האדריכלי, החברה מגשרת בין צרכי הצרכן )מפרט בעלי דירות קיימות ורוכשים חדשים( לבין מגבלות רגולציה, זאת על ידי תכנון ברמה מותאמת צרכי רישוי, הגדרת קווים מנחים למגבלות משאבים, הענות לשינויי דיירים ותכניות מעצבים, ושיטות תכנון מתקדמות לאבטחת איכות ויעילות. בהיבט ההנדסי, לקוחות החברה נהנים מפירוט לרמה המותאמת לכל בעלי המקצוע, אופטימיזציה להפחתת סיכונים ותיאום תכנון מול היועצים.

בעלי הדירות בתור שותפים

נורה רואה בדיירים שותפים לתהליך, ופועלת בשקיפות ותקשורת מלאה לאורך כל הדרך. לכן, הוקמה בחברה מחלקת דיירים, בראשה אדריכלית עם ניסיון רב בתכנון פנים. המחלקה נותנת יחס אישי, חם ואדיב לכל דייר, ומענה לצרכים התכנוניים, לאינטרסים מול הספקים, וביצוע בקרה קפדנית על תהליך התכנון, שמתבצע מול מעצבים ואדריכלים של הדיירים. החברה רואה בשביעות הרצון של הדיירים ובתמורה המלאה לכספי הלקוחות חלק בלתי נפרד מהצלחת הפרויקט.

פרויקטים נבחרים בחיפה:

  • אידר 11 - תמ"א 38 הריסה ובנייה מחדש, 4 יח"ד קיימות, 8 יח"ד חדשות. הפרויקט בביצוע מתקדם.
  • לוטוס 4 - תמ"א 38 הריסה ובנייה מחדש, 7 יח"ד קיימות, 9 יח"ד חדשות. הפרויקט ברישוי מתקדם.
  • הנשיא 13 - תמ"א 38 חיזוק+תוספת, 7 יח"ד קיימות, 5 יח"ד חדשות. הפרויקט בשלב הסכם דיירים ורישוי.
  • ביכורים 34-32 - תמ"א 38 הריסה ובנייה מחדש, 14 יח"ד קיימות, 28 יח"ד חדשות. הסכם דיירים חתום.
  • שמשון 39 - תמ"א 38 חיזוק+תוספת, 8 יח"ד קיימות, 5 יח"ד חדשות. הפרויקט בביצוע מתקדם.
  • דרך הים 78 - תמ"א 38 חיזוק+תוספת, 8 יח"ד קיימות, 5 יח"ד חדשות. הפרויקט מאוכלס.
  • יפה נוף 122 - תמ"א 38 חיזוק + תוספת, 6 יח"ד קיימות, 4 יח"ד חדשות. הפרויקט מאוכלס.
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980