משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות'

משרד עוה"ד רפאל דלל ושות' מספק שירותי בוטיק בתחומי המקרקעין, מיסים, התחדשות עירונית, תכנון ובנייה, חוזים, משפט מסחרי וליטיגציה.

עו"ד רפאל דלל

בעלים

משרד עוה"ד רפאל דלל ושות' מספק שירותי בוטיק בתחומי המקרקעין, מיסים, התחדשות עירונית, תכנון ובנייה, חוזים, משפט מסחרי וליטיגציה.

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

מתחמי פינוי בינוי 7

סה"כ דירות 100-150

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

סה"כ דירות 100-150

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

סה"כ דירות 50-100

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

035602335

משרד עוה"ד רפאל דלל ושות' מעניק שירות בכל התחומים הנוגעים לעסקאות הנדל"ן (one stop shop) תוך שמירה על מקצועיות, שקיפות מלאה, אמינות, נאמנות, קשר רציף, יחס אישי ודרך ארץ. בראש המשרד עומד עורך הדין ורואה החשבון רפאל דלל, מוניטין וניסיון עשיר של כ-25 שנה. לדלל תואר שני במנהל עסקים 0(התמחות בביטוח), תואר שני במשפטים (התמחות בניהול משא ומתן וגישור), כלכלן ואף עורך דין מוסמך במדינת ניו-יורק בארה"ב (חבר ה-BAR). הוא מוסמך גם כנוטריון ומגשר ומומחה בתחום המס. כיוצא רשות המיסים, התמחה והתמקצע בתחומי המיסוי, כולל מיסוי מקרקעין והיטלי השבחה. לעו"ד דלל יש גם ניסיון מוכח בטיפול בעסקאות מקרקעין מורכבות לרבות עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה ובעבודה אפקטיבית מול משרדי הממשלה, ייצוג בוועדות תכנון, הסדרת מרשם בטאבו וייצוג בעלי דירות ו/או סרבנים בהליכים משפטיים בפני המפקח על המקרקעין וביהמ"ש. כחלק מהמעורבות הקהילתית של המשרד, משמש עו"ד דלל כיועץ משפטי בארגון נכי ישראל (פרו-בונו) ואף ייעץ בקביעות בתכנית הרדיו "מיסוי ומקרקעין ברשת", ברדיו גלגלים ברשת. מזה כעשור מתמחה המשרד בפרויקטים של התחדשות עירונית, תוך התמקדות בייצוג בעלי הדירות. הכשרתו הכלכלית של עו"ד דלל ועיסוקו גם בעריכת הערכות שווי כלכליות של חברות, לצד ניסיונו בעריכת מאזני חברות כרו"ח, מקנים לו יתרון בייצוג בעלי דירות הנהנים מביטחון ורוגע ביחס לנכסיהם. הם מקבלים ייעוץ מקיף בבדיקת זכויות הבנייה בפרויקט, בחירת היזמים, הערכת חוסנם הכלכלי ויכולתם לבצע פרויקטים עד להשלמתם, כולל בדיקה וניתוח של דוחות האפס והדוחות הכלכליים של היזמים לשם בחינת כדאיות כלכלית. בהתאם לכך, מקפיד המשרד על קבלת ערבויות ובטחונות נאותים מהיזמים, לצורך שמירת והבטחת הזכויות של בעלי הדירות ומיקסום התמורות לבעלים. הבטחת כיסוי ביטוחי מלא לפרויקט וייצוג הדיירים מול בנקים למשכנתאות ובדיקה מקיפה של מסמכי הליווי. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם משרדים מובילים בארץ בתחומי האדריכלות, ההנדסה, השמאות ומגוון תחומים נוספים הנדרשים לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית. כמו כן, המשרד מספק שירותי ייעוץ משפטי שוטף לחברות, בתי עסק ולקוחות פרטיים, לרבות צוואות, ייפוי כוח מתמשכים ואפוטרופסות. המשרד מתמחה בנוסף גם בדיני חוזים, דיני תכנון ובנייה, דיני מיסים, דיני מכרזים, דיני כינוס נכסים, דיני הפקעות ודיני תאגידים. ההתמחות בתחומים משלימים אלו, באה לידי ביטוי בטיפול והייצוג של בעלי הדירות בפרויקטים של התחדשות עירונית. המשרד מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית שנבחרו בקפידה, לרבות פינוי בינוי עם מאות יחידות דיור, הריסה ובנייה מחדש עפ"י תמ"א 38 ופרויקטים של חיזוק בניינים קיימים לפי תיקון 1 תמ"א 38 . הניסיון הרב בייצוג בעלי דירות הקנה למשרד כישורים אסטרטגיים, יכולות התמודדות והצגת פתרונות יצירתיים ומנצחים לכל בעיה המתעוררת תוך כדי התהליך, לרבות ניהול התמחרות נאותה בין מציעים, רתימת סרבנים לפרויקט ומעורבות מול הגורמים בעירייה בקידום פרויקטים ומניעת עיכובם. בכל שלבי ההתקשרות בפרויקטים של התחדשות עירונית, המשרד מקפיד על יחס אישי ללקוחות, תקשורת רציפה עם הנציגויות, משלב התכנון ועד מסירת הדירות, ליווי בתקופת הבדק (כולל ליקויי בנייה) ומעקב אחר רישום הבית המשותף החדש.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980