משרד עורכי הדין ברודשנדל, ליקר ושות'

משרד עורכי הדין ברודשנדל, ליקר ושות' הוא משרד בוטיק מקצועי, חדשני ויצירתי שמעניק ייעוץ משפטי מקיף, יחס אישי ושירות מקצועי. הפעילות מתפרסת בכל הארץ עם התמחות בירושלים.

עו"ד אורי ליקר

שותף

עו"ד אלככס ברודשנדל

שותף

עו"ד דוד שטרנבוך

שותף

משרד עורכי הדין ברודשנדל, ליקר ושות' הוא משרד בוטיק מקצועי, חדשני ויצירתי שמעניק ייעוץ משפטי מקיף, יחס אישי ושירות מקצועי. הפעילות מתפרסת בכל הארץ עם התמחות בירושלים.

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

סה"כ דירות 1-50

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

סה"כ דירות 50-100

בשלב
מתקדם

ייצוג יזמים

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

סה"כ דירות 50-100

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 20-25

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

026332022

בזכות פעילות ענפה ומקצועית בתחום המקרקעין, הגיע משרד עורכי הדין ברודשנדל, ליקר ושות' להישגים מיוחדים. המשרד מתמחה בתמ"א 38 ,פינוי בינוי, עסקאות מכירה והשכרת נכסים, נדל"ן מסחרי ומגרשים, כמו גם התמחות בתכנון ובניה, רישוי, משפט  מסחרי, צוואות וירושות.

בין לקוחותיו: יזמי נדל"ן, קבלנים, נציגויות של בתים משותפים ולקוחות תושבי חוץ מהעולם. יש בו שלושה עורכי דין, מתמחה ומנהלת משרד, והוא ממוקם בשכונת רחביה-שערי חסד הציורית בירושלים. עורכי הדין במשרד דוברים עברית, אנגלית, גרמנית וצרפתית.

התמחות בתחום הנדל"ן והתחדשות עירונית

המשרד מתמקד בתחום האזרחי ובתחום הנדל"ן תוך דגש על התחום המורכב וגדל של התחדשות עירונית. זהו אחד המשרד המובילים בירושלים בתחום והוא מייצג את כמות הפרויקטים הגדולה ביותר שבשלבי היתר, בנוסף לעשרות פרויקטים בשלבים מוקדמים בהם מיוצגים דיירים ויזמים. עוד מייצג המשרד את יזם התמ"א 38 הגדול ביותר בירושלים ואת פרויקט התמ"א הראשון בירושלים שנבנה והושלם בהצלחה.

במהלך שנות פעילותו, התמחה המשרד, כאמור בתחום ההתחדשות העירונית, שהוא כידוע, תחום מורכב ביותר בו רמת חוסר הוודאות הרגולטורית בו גבוהה. התמחות זו מאפשרת למשרד להציע מכלול שירותים, מייעוץ ראשוני לכניסה לפרויקט, המשך בניהול מו"מ ועריכת חוזים מול דיירים, בנקים מלווים ואנשי מקצוע ועד למכירת הדירות החדשות - והכל תוך טיפול שוטף מול רשויות המיסוי, לשכת רישום המקרקעין ותביעות דיירים סרבנים מול המפקח על רישום המקרקעין.

בעקבות דרישה מצד ועדי בתים, המעוניינים בקידום פרויקטים בבנייניהם, לרתום את ניסיון המשרד לטובת ייצוג דיירים מול יזמים, החל המשרד בשנים האחרונות לשים דגש על תחום זה, והוא רושם צמיחה ניכרת עם ייצוג של עשרות בניינים בשלבים שונים.

חזון המשרד

ברוח מייסדיו, חרט המשרד על דגלו את עקרונות המקצועיות, האמינות, היחס האישי, החדשנות, היצירתיות הנדרשות למתן פתרונות משפטיים לכלל צרכי הלקוח, והוא מספק ללקוחותיו את מכלול השירותים בכל שלב, החל מייעוץ ראשוני ועד להשלמת התיק לשביעות רצון הלקוח, כמו גם שיתוף פעולה עם יועצים חיצוניים המשלימים לייעוץ המשפטי. צוות המשרד מקפיד על מתן מענה רציף וזמינות מרבית ללקוחותיו - גדולים כקטנים - כמו גם על טיפול רציף ויעיל בתיקים השונים.

מייסדים ושותפים

עו"ד אורי ליקר מתמחה במגוון היבטים של עסקאות נדל"ן, לרבות ליווי וייעוץ משפטי לעסקאות מקרקעין עבור לקוחות מהארץ והעולם, נדל"ן מסחרי, הסכמי שיתוף, הסכמי קומבינציה, הסכמי תמ"א 38 ,הסכמי ניהול, ליווי פרויקטים למגורים ולמסחר, ליווי בנקאי, ייעוץ בהיבטים תכנוניים, רישומים בלשכת רישום המקרקעין וניהול הליכים מול המפקח על רישום המקרקעין ומתמחה בתמ"א 38 והתחדשות עירונית.

עו"ד אלכסנדר ברודשנדל עוסק בתחומי המשפט המסחרי, נדל"ן, תשתיות ומלונאות. בנוסף, לאלכס ניסיון בתחומי תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, משפט מנהלי, מכרזים ודיני תאגידים. מלווה עסקאות ופרוייקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית החל מהשלב התכנוני והרגולטורי, עבור בניהול וביצוע הבנייה וכלה בנושאי מיסוי, הסדרה וליטיגציה.

עו"ד דוד שטרנבוך עוסק בתחום המשפט המסחרי, ברכישת ומכירת נכסי נדל"ן, דיני ירושות, אכיפת פסקי חוץ, והינו עורך הדין הוותיק במשרד. דוד מנוסה בליווי פרוייקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, חברות בכל אפיקי פעילותן, נדל"ן, בנייה, ליטיגציה, צוואות וירושות.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980