מלני המרכז להשבחת נכסים בע"מ

מדורג בערים:

פתח תקווה

המרכז להשבחת נכסים (מלני) היא חברת ייזום בנייה שנוסדה ב-2003 .המרכז להשבחת נכסים (מלני) החברה פועלת בתחום השבחת נכסים, בדגש על התחדשות עירונית, לרבות תמ“א 38, פינוי-בינוי ועסקאות קומבינציה, לצד עסקאות מכר בנדל“ן

אביחי אלקובי

מנכ"ל ובעלים

מדורג בערים:

פתח תקווה

המרכז להשבחת נכסים (מלני) היא חברת ייזום בנייה שנוסדה ב-2003 .המרכז להשבחת נכסים (מלני) החברה פועלת בתחום השבחת נכסים, בדגש על התחדשות עירונית, לרבות תמ“א 38, פינוי-בינוי ועסקאות קומבינציה, לצד עסקאות מכר בנדל“ן

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

12

פרוייקטים
בביצוע

4

פרוייקטים
בתהליך

8

פרוייקטים
מאוכלסים

0

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

035259900

פעילות המרכז להשבחת נכסים (מלני) פרוסה בכל הארץ, מחיפה דרך נתניה, ירושלים, בית שמש, גוש דן והשפלה. החברה נוסדה ומצויה בבעלות אביחי אלקובי, יזם הייטק בעברו. אלקובי ניהל את השיווק והפיתוח העסקי בחברות בהן היה שותף, בהצלחה יתרה, בגינה העפיל לגמר תחרות יזם השנה של גלובס ב-2006 . אלקובי הוא משפטן בעל הסמכות רבות בבנייה, במיסוי, בפיקוח בנייה, במכון התקנים ומוסמך הטכניון בניהול פרויקטים בבנייה. אלקובי גם מרצה במכללות רבות, מלמד קורסים מלאים בתחומי הבנייה .וההתחדשות העירונית, וגם פעיל חברתי שהקים ומנהל מיזמים חברתיים העוסקים בסיוע לנזקקים. החברה מדורגת במקום השני ב-2019 בין חברות התחדשות עירונית בפתח תקווה במדד החברתי ומדורגת כמומלצת גם בדירוג מדד ההתחדשות העירונית של וואלה ו-YNET

 החברה חרטה על דגלה שמירה על ערכם של אמון, הגינות ויושרה, במיקוד על בנייה איכותית ברמת גימור מהגבוהות בענף ולשביעות רצון הלקוחות. החברה ממקדת את פעילותה במספר מצומצם של תחומים, כגון תמ“א 38 ופרויקטים של פינוי-בינוי ועסקאות קומבינציה. החברה פועלת בשיתופי פעולה מסחריים עם גופי נדל“ן החזקים במדינה, מפעילה נציגים שונים לפי צרכיה ושומרת על קשרים הדוקים עם הרשויות השונות מולן היא בוחרת לפעול. מלני מציעה מכלול שירותי איתור, גיוס וחיתום של פרויקטים, ייזום, פיקוח בנייה בפרויקטים חיצוניים, כשותפה או כגוף חיצוני לפרויקט. במסגרת חדשנות טכנולוגית פיתחה והשיקה את מערכת 'תמאזון' לניהול ממוחשב של פרויקטים בהתחדשות עירונית. במסגרת פרויקטים בהתחדשות עירונית, החברה מפעילה את מיטב בעלי המקצוע בענף, ברמה רגולטיבית, תכנונית וביצועית. פעילות החברה מגובה בליווי משפטי של פירמות עורכי הדין הטובות בישראל. מלני פועלת יחד עם שותפים עסקיים רבים, הן בענף היזמי והן בענף הביצועי, ונהנית מגישה לפרויקטים והזדמנויות רבות. מימון מכלול הפעילות נעשה באמצעות בנקים מלווים ישראליים ובאמצעות קבוצות משקיעים אשר מבטיחות מימון מלא לכל פרויקט כבר בשלב ההיתכנות. שילוב של ידע ויכולות מקצועיות, מוניטין, יכולת בנייה ויכולות מימון מצוינות, הופך את מלני לבחירה הטבעית במימוש התחדשות עירונית.

פרויקטים נבחרים:

  • הרצל 81, פ"ת: תמ"א 38 חיזוק, בניין בן 16 יח"ד, תוספת 12 יח"ד חדשות, במיקום מצוין במתחם הרצל האיכותי. הושלמו תנאים להיתר, לפני תחילת ביצוע.
  • יהודה הלוי, 10 פ"ת: תמ"א 38 חיזוק, בניין בן 16 יח"ד, תוספת 12 יח"ד חדשות, בקרבת העירייה. הושלמו תנאים להיתר, לפני תחילת ביצוע.
  • מתחם דגל ראובן 64-62-60 ,פ"ת: תמ"א 38 חיזוק, מתחם בן 6 בניינים ו-96 יח"ד קיימות, תוספת של 72 יח"ד חדשות, מול שכונת
  • נווה עוז הוותיקה בקרבת ביה"ח שניידר. הפרויקט בביצוע מתקדם. (בשותפות עם עדן אופק יזמות ובנייה וקפיטל 38).
  • שפרינצק 32-30 ,פ"ת: תמ"א 38 חיזוק. תוספת של 52 יח"ד על  64 יח"ד קיימות. פרויקט בשכונת שפרינצק המתחדשת. הפרויקט בגמר ביצוע לפני אכלוס (בשותפות עם אקס או החזקות).
  • אפרסמון 18-2 ,ירושלים: מתחם ענק לחיזוק בשכונת גילה. תוספת 45 יח"ד על 72 יח"ד קיימות, שלב ראשון מבין שלושה שלבים במתחם. הפרויקט בהכנה לדיון בוועדה.
  • מתחם סלע, נתניה: פינוי בינוי, הריסת כ-580 יח"ד קיימות ובניית  2170 יח"ד חדשות. איתור, גיוס וחיתום עבור הכשרת הישוב.
  • מתחם הרצל, בית שמש: פרויקט פינוי בינוי ענק, הריסת 515 יח"ד ובניית כ-3500 יח"ד חדשות, כולל מבני ציבור. (בשותפות עם י.א. אבני ספיר והרב אלימלך רייזמן).

מלני. חברת בנייה שמבינה אנשים.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980