י.ח דמרי בנייה ופיתוח בע"מ

חברת י.ח דמרי הוקמה בשנת 1989 על ידי יגאל דמרי, וכיום היא מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בישראל. החברה מתמחה בבניית שכונות מגורים ומבני מסחר ותעשייה בפריסה ארצית, מצפון ועד דרום. בשנים האחרונות נכנסה החברה גם לתחום ההתחדשות העירונית, והיא מעניקה לו זריקת מרץ רבה.

יגאל דמרי

מנכ"ל

נורית טואיטו

משנה למנכ"ל ומנהלת כספים

חברת י.ח דמרי הוקמה בשנת 1989 על ידי יגאל דמרי, וכיום היא מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בישראל. החברה מתמחה בבניית שכונות מגורים ומבני מסחר ותעשייה בפריסה ארצית, מצפון ועד דרום. בשנים האחרונות נכנסה החברה גם לתחום ההתחדשות העירונית, והיא מעניקה לו זריקת מרץ רבה.

פעילות ארצית

סה״כ דירות
לפני ביצוע

426

מתחמים בשלבים
מתקדמים

3

סה״כ דירות
אחרי ביצוע

1722

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

08-9939000

חברת י.ח דמרי הינה חברה בעלת מוניטין וחוסן חברת י.ח דמרי הינה חברה בעלת מוניטין וחוסן פיננסי מהבולטים בענף. משנת 2004 נסחרות מניות החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיא נהנית מחוסן פיננסי ומדירוג אשראי מהגבוהים בענף. החברה היא גם חברה מבצעת, ובבעלותה כל הציוד הדרוש לבניית מבנים מורכבים ככל שיהיו - דבר המעניק לה יכולת גמישות, לצד דיוק ואיכות בנייה גבוהה. כאמור, בשנים האחרונות החלה החברה לפעול גם בתחום ההתחדשות העירונית, במיזמי פינוי־בינוי גדולים ומורכבים וגם בפרויקטים מסוג תמ"א 2/38( הריסה ובנייה(, בעיקר ברובע 4 בתל אביב. היתרון שבכניסתה של החברה לתחום, מבחינת כל הצדדים המעורבים, גדול: גורם בעל איתנות פיננסית גדולה כל כך, ובעל יכולות רבות ומגוונות כל כך בתחום הביצועי, מסוגל לתרום רבות לענף ההתחדשות העירונית, ולקדם מיזמי ענק לחידוש שכונות שלמות.

עבודה מצפון ועד דרום, גם מחוץ לאזורי הביקוש

במשך שנים רבות סבל תחום ההתחדשות העירונית מבעיה מהותית: אומנם אזורי הביקוש – קרי תל אביב, גוש דן והסביבה הקרובה – זכו להתרחבות מואצת בכל הנוגע לפרויקטים במסגרת תמ"א 38 ,אך הפריפריה הרחוקה מהמרכז נותרה 'מחוץ למשחק'.

עם כניסתם של גופי נדל"ן גדולים לתמונה, המצב משתנה. אחד הגורמים שתורם לכך יותר מכול הוא חברת י.ח דמרי, שממשיכה לבנות ולחדש מתחמים באזור המרכז המבוקש, אך עושה זאת גם באזורים המרוחקים יותר כדוגמת חיפה, אשקלון, קריית מלאכי, קריית גת, נתיבות ובאר שבע. לצד זה ממשיכה, כאמור, החברה לפעול ביתר שאת גם באזורי הביקוש. דוגמה נפלאה לכך היא ההכרזה על ביצוע כ־20 פרויקטים של תמ"א 2/38( הריסה ובנייה( בתל אביב. פרויקטים רבים מתוך רשימה זו אמורים לצאת לדרך בקרוב ולתרום רבות להתחדשותה של העיר הגדולה.

ליווי צמוד לאורך כל הדרך, בידי צוות מיומן

חברת י.ח דמרי מייחסת חשיבות רבה לביצוע פרויקטים להתחדשות עירונית תוך שיתוף מלא של הדיירים ובאי כוחם. כל דייר בפרויקטים הללו זוכה לליווי מלא ולקשר ישיר ורצוף עם אנשי החברה, כדי שידע בכל רגע נתון מה מתרחש בבניין שלו. הליווי מתחיל כבר בצעדים הראשונים לתכנון הפרויקט, ומסתיים זמן רב לאחר מסירת המפתח. לחברה רשימה מרשימה של אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים מכל התחומים: מהנדסים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים, אנשי שיווק ועוד, שידאגו כי כל פרט ופרט בפרויקט ייעשה על הצד הטוב ביותר.

פרויקטים נבחרים

כאמור, חברת י.ח דמרי מבצעת בימים אלו כמה וכמה פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בדגש על פרויקטים להריסה ובנייה ופרויקטים לפינוי־בינוי. החברה מתמקדת בעיקר בפרויקטים הכוללים מתחמים גדולים, כאלו אשר יכולים להביא להתחדשות של שכונות שלמות. אלו פרויקטים נבחרים שלה, נכון להיום, שנמצאים בשלבי תכנון וביצוע כאלו ואחרים:

  • M.I גבעתיים, רחוב ערבי נחל: פרויקט פינוי־בינוי ששלב ההריסה בו כבר החל בשטח. מדובר על עבודות שבמהלכן ייהרסו 72 יחידות דיור ממש על גבול גבעתיים־תל אביב, ובמקומן ייבנו שני מגדלי מגורים בני 31 קומות, שבהם יחד יהיו 288 יחידות דיור.
  • אשדוד, שכונה ד': מהפרויקטים הגדולים בעיר במסגרתו יהרסו 152 יח"ד ויבנו 684 יח"ד חדשות.
  • פתח תקווה: פרויקט התחדשות עירונית במסגרתו יהרסו 202  יח"ד ויבנו 750 יח"ד חדשות.
  • שכונת יד התשעה, הרצליה: מהפרויקטים הגדולים ביותר בארץ לפינוי־בינוי, שבמסגרתו תחודש השכונה כולה: במקום 1500 יחידות הדיור שיש בה כיום, במבנים שונים שמיועדים להריסה, יוקמו 5500 יחידות דיור חדשות במבנים חדישים.
  • משה שרת, תל אביב: פרויקט הריסה ובנייה בצפון הישן של תל אביב, שבמסגרתו ייהרסו 8 יחידות ודיור, ובמקומן ייּבָנו 26 יחידות דיור בבניין חדש.
  • חוני המעגל, תל אביב: במסגרת הפרויקטים הרבים שמתכננת החברה בתל אביב, ייּבָנו 58 דירות חדשות במתחם ברחוב חוני המעגל, במקום 25 הדירות הקיימות בו כיום.
  • בן סרוק, תל אביב: פרויקט נוסף באזור הצפון הישן של תל אביב, שבמסגרתו ייהרסו ארבעה בניינים, ובמקומם ייבנו מבנים חדשים בני 86 יחידות דיור.
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980