ישראמיש השקעות בע"מ

מדורג בערים:

ארצי | רמת גן

חברת ישראמיש הוקמה בשנת 2007 על ידי גיא ששון, דור שלישי למשפחת קבלנים, בוגר MBA עם התמחות בנדל"ן ושמאי מקרקעין מוסמך. החברה, בהובלתו של גיא ששון, מקפידה על התמחות ומקצועיות בתחום היזמות, איכות הבניה, המימון והשיווק.

גיא ששון

מנכ"ל ובעלים

בן ששון

מנהל מחלקת הנדסה

דורון ראובני

מנהל תחום פיתוח עסקי

מדורג בערים:

ארצי | רמת גן

חברת ישראמיש הוקמה בשנת 2007 על ידי גיא ששון, דור שלישי למשפחת קבלנים, בוגר MBA עם התמחות בנדל"ן ושמאי מקרקעין מוסמך. החברה, בהובלתו של גיא ששון, מקפידה על התמחות ומקצועיות בתחום היזמות, איכות הבניה, המימון והשיווק.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

21

פרוייקטים
בביצוע

7

פרוייקטים
בתהליך

6

פרוייקטים
מאוכלסים

8

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

0722428888

לחברת ישראמיש, עשייה ענפה בתחום התחדשות עירונית בערים כגון רמת גן, גבעתיים, ת"א וקריית אונו. לחברה 31 פרויקטים שמתוכם 8 פרויקטים מאוכלסים, 8 פרויקטים בביצוע ו-15 פרויקטים בשלבי תכנון והגשה להיתר. קיימת סינרגיה בקבוצה המשפחתית המאפשרת מתן מענה כולל, משלב היזמות דרך הביצוע ועד לקבלת המפתח לדירה.

יתרונות בתחום ההתחדשות העירונית

החברה מהווה עבור לקוחותיה כתובת אחת לאורך כל הדרך (יזמות + ביצוע על ידי הקבוצה המשפחתית). לקבוצה ניסיון עשיר ורקורד מוכח בביצוע פרויקטים מסוגים שונים: פינוי-בינוי, תמ"א הריסה ובנייה ותמ"א חיזוק ותוספת. ישראמיש, מקפידה על גישה מקצועית וזהירה תוך סינון קפדני של הפרויקטים על בסיס בדיקת התכנות תכנונית וכלכלית. החברה מקנה חשיבות רבה לתהליך גיבוש הדיירים, המהווה חולייה קריטית בהצלחת הפרויקטים. החברה מובילה את הפרויקטים בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי הדירות תוך שמירה על שקיפות מוחלטת. ישראמיש מדורגת בין חברות תמ"א 38 המובילות במדד מדלן-גלובס להתחדשות עירונית לשנת 2017 ובדירוג החברות המובילות על פי Coface BDI לשנת 2017 . בטקסי בחירת פרויקטים למצוינות בבנייה שנערכו בשנת 2011 ו-2014 מטעם התאחדות בוני הארץ, זכתה חברת ישראמיש במקום הראשון בקטגוריית התחדשות עירונית תמ"א 38.

פרויקטים נבחרים בביצוע החברה:

  • החשמונאים 18 ,רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה שכלל תב"ע מקומית. בניין הכולל 46 יחידות דיור. הפרויקט מאוכלס.
  • וייצמן 46-44 גבעתיים: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. הריסת 2 בניינים קיימים והקמת בניין עם 53 יחידות דיור. הפרויקט בתכנון והוגשה תב"ע מקומית.
  • יפה נוף 3 ,תל אביב: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת. בניין הכולל 18 יחידות דיור. הפרויקט בתכנון לקראת הגשה לקבלת היתר.
  • איינשטיין 21 ,23 ,25 ,רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. מתחם של 3 בניינים, שני בניינים לאחר אכלוס, עם 19 יחידות דיור כל אחד, בניין נוסף בביצוע, עם 21 יחידות דיור.
  • נורית 1 / סמדר 41 ,שיכון ותיקים, רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. בניין הכולל 12 יחידות דיור. הפרויקט בתכנון לקראת הגשה לקבלת היתר.
  • הדגנים 18 ,גבעתיים: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת. בניין בן 7 קומות ו-12 יחידות דיור. הפרויקט בתכנון והוגשה בקשה להיתר.
  • רוקח 15 ,רמת גן: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. בניין בן 9 קומות ו-22 יחידות דיור. הפרויקט מאוכלס.
  • החרצית 1 ,רמת אפעל, רמת גן: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת. בניין הכולל 22 יחידות דיור. הפרויקט בתכנון לקראת הגשה לקבלת היתר.

ועוד פרויקטים נוספים רבים ברחבי הארץ.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980