ישפה התחדשות עירונית בע"מ

מדורג בערים:

ארצי | רמת גן | הרצליה | אשדוד | נתניה | רחובות

חברת ישפה התחדשות עירונית בע"מ היא חברת יזמות נדל"ן פרטית שהוקמה ב-2007 על ידי האחים יואל ויהונתן גבאי, תוך ראיית האחר, שילוב צרכי הסביבה עם סטנדרט בניה גבוה, רצון לשיפור איכות החיים והביטחון של התושבים ונקיטת הצעדים למציאת הפתרונות הדרושים במהירות וביעילות

יואל גבאי

מייסד

מדורג בערים:

ארצי | רמת גן | הרצליה | אשדוד | נתניה | רחובות

חברת ישפה התחדשות עירונית בע"מ היא חברת יזמות נדל"ן פרטית שהוקמה ב-2007 על ידי האחים יואל ויהונתן גבאי, תוך ראיית האחר, שילוב צרכי הסביבה עם סטנדרט בניה גבוה, רצון לשיפור איכות החיים והביטחון של התושבים ונקיטת הצעדים למציאת הפתרונות הדרושים במהירות וביעילות

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

40

פרוייקטים
בביצוע

13

פרוייקטים
בתהליך

15

פרוייקטים
מאוכלסים

12

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

088539939

חברת ישפה התחדשות עירונית בע"מ, המדורגת מזה שלוש שנים ברציפות כחברה המובילה בתחום, בונה מספר רב של פרויקטים מסוג התחדשות עירונית ברחבי הארץ וביצעה עד כה למעלה מ-34 פרויקטים ובהם מאות יחידות דיור. החברה מיגנה ואכלסה מאות דירות ישנות וחדשות כאחד ומשקיעה את כל משאביה לעמידה בכל התחייבויותיה במקצועיות ובמועד תוך שמירה על סטנדרט בניה גבוה, מפרטים עשירים ואיכות בניה בלתי מתפשרת. בימים אלו, החברה מקדמת פרויקטים של פינוי-בינוי, בסדרי גודל של אלפי יח"ד חדשות. במסגרת פרויקטים אלו מפונות מאות משפחות ממבנים ישנים, רעועים ומסביבת מחיה ישנה לדיור חלופי זמני עד להשלמת הפרויקט ובניית ביתם מחדש, תוך תכנון המביא בחשבון אספקטים של שיתוף ציבור, הנגשה, ראייה אורבנית מהמתקדמות בעולם, ובניית דירות שנותנות מענה לכל שכבות האוכלוסייה – זוגות צעירים, משפרי דיור ודיירים חדשים. רק לאחרונה חברת ישפה אישרה את אחד מהפרויקטים הגדולים בארץ בפינוי-בינוי, מתחם הרותם-פלדות בעיר אשדוד, ובו 308 יח"ד קיימות אשר יהרסו ותחתם יבנו מחדש 1500 יח"ד חדשות. אישור זה מהווה בשורה אדירה לתושבי המתחם.

החזון והערכים של החברה

להגיע לכל מבנה מגורים, מבני ציבור ומבנים מסחריים ולהביא לחידושם במהירות האפשרית. חברת ישפה מעמידה את התושב במרכז העשייה ורואה בביטחון התושבים וברווחתם, אבן יסוד לכל פעולותיה.

המחויבות של החברה

חברת ישפה דוגלת בשקיפות ושיתוף הדיירים בתהליך התכנון והבנייה, לכל חיי הפרויקט. חברת ישפה וצוות עובדיה מתחייבים להמשיך בדרך שבה החלה, בחריצות, במסירות, במקצועיות, להתמיד ולהיות טובה יותר, ולא לשכוח לעולם שעיקר העיקרים, מרכז העשייה וההצלחה טמונים בעובדה שהדייר הוא מרכז כל העשייה במחשבה ובביצוע. חברת ישפה זוכה לשיתוף פעולה מלא מהרשויות המקומיות ורואה עין  בעין יחד עם קברניטי העיר את חזונם, ומביאה למימושו בשכונות הוותיקות. כמו כן, החברה זוכה לשיתוף פעולה ממשרד השיכון ומהגופים הממשלתיים הקשורים לפרויקטים של התחדשות עירונית. החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם נציגות הדיירים וכל הרשויות הרלוונטיות לקבלת היתר בניה לפרויקט ומתחייבת לשקיפות מלאה מול הדיירים. ישפה, היא חברה משפחתית מלוכדת, יש בה 14 עובדים שאמונים על הפעילות השוטפת שלה, על כל מרכיביה, כולל מחלקת שירות דיירים. החברה מקפידה על ניהול שוטף של הביצוע בשטח ברמה קפדנית, ירידה לפרטים ברמת התכנון, יצירת שיתופי-פעולה עם מוסדות פיננסיים, בחירת ספקים נכונה וצוותי עבודה ברמה הגבוהה ביותר. ה-DNA של החברה מורכב מפתיחות, שיתופיות, ראיית האחר, הבנת הצרכים והתאמתם לשיטת העבודה. וגם יחס חם ואישי לכל דייר מבין כל אלפי הדיירים שהחברה טיפלה בהם בהם לאורך השנים, וגם היום החברה מקפידה על היכרות אישית עם הדיירים, מעורבות, ומלווים אותם בכל תחום ותחום.

פרויקטים נבחרים

  • בן אליעזר 14 ,21 ו-25 ,אשדוד – 3 פרויקטים של תמ"א 38 ,בהם מתבצעת הוספת 5.2 קומות, בסיום הפרויקט יעמדו בניינים בני 7 קומות וכ-30 יח"ד כל אחד. ברובע ד' הוותיק, במרחק הליכה מחוף הים והשוק העירוני. הבנייה בעיצומה.
  • רוגוזין 37 ,אשדוד - פרויקט תמ"א 38 ,הוספת 5.2 קומות לבניין  בין 4 קומות, בסיום הפרויקט יעמוד בניין בן 7 קומות ו-37 יח"ד, ברובע ד' הוותיק. הפרויקט מאוכלס.
  • הכלנית 34-32 ,אשדוד - פרויקט תמ"א 38 לשני מבני מגורים צמודים בין 4 קומות, שיהפכו לבניינים בני 7 קומות כל אחד, עם 62 יח"ד. ממוקם במרחק הליכה מבית החולים "אסותא", תחנת הרכבת ומרכז BIG .הבנייה בעיצומה.
  • בן אליעזר 7 ,אשדוד – פרויקט תמ"א 38 לבניין בן 4 קומות, והפיכתו לבניין בן 7 קומות ו-28 יח"ד. פרויקט בוטיק ברובע ד' הוותיק. הפרויקט מאוכלס.
  • ז'בוטינסקי 9 ,אשדוד – פרויקט תמ"א 38 לבניין בן 4 קומות,  והפיכתו לבניין בן 6 קומות ו-24 יח"ד, ברובע א' הוותיק, במרחק הליכה מגבעת יונה הצופה צפונה אל נחל לכיש. הפרויקט מאוכלס.
  • ברנר 2 ,רחובות – פרויקט תמ"א 38 לשני בנייני מגורים בני 4 קומות, והפיכתן לבניינים בני 7 קומות כל אחד. הפרויקט ממתין להיתר.
  • מתחם הרצל נאות-ספיר, אשדוד – פרויקט פינוי-בינוי הלוקח חלק בבשורה של חברת ישפה לתושבי אשדוד. הפרויקט נמצא ברובע ה בעיר אשדוד ונותן מענה ל- 208 משפחות. פרויקט זה כולל אדריכלות חדשנית, תכנון עירוני המקדם עירוב שימושים, בנייה ירוקה, מוסדות חינוך מתקדמים, שטחים ציבוריים רחבי ידיים ושטחי מסחר נגישים ומחבר את המתחם לצירים ראשיים שעוברים התחדשות במסגרת פרויקט הגל הירוק הפרויקט (BRT). הפרויקט נמצא בהליכי אישור.
  • מתחם הרותם-פלדות, אשדוד – פרויקט הריסה ובנייה מחדש של מתחם מגורים בן 308 יח"ד, מבני ציבור, בית ספר, גן ילדים ובית כנסת. הפרויקט ממוקם ביציאה המזרחית של אשדוד, בסמוך לבית החולים "אסותא", מתחם BIG ,תחנת הרכבת והמחלף הדרומי. גם כאן, הראייה התכנונית עונה לצרכים הסביבתיים הכלל אזוריים והמקומיים של התושבים, בכל הקשור לתחבורה, הנגשה, מוסדות ציבור ולאיכות חיים חדשה. פרויקט זה קיבל את אישור הועדה המקומית לתכנון ובניה אשדוד וממתין לאישור הועדה המחוזית.

שלושה פרויקטים שמקודמים השנה לכ-500 משפחות: מתחם שז"ר/אבן עזרא, מתחם הרב מימון ומתחם ציזלינג, שלהם ניתנים אותם פתרונות. קבוצת ישפה ממשיכה בעשייה איכותית, מקצועית, ומזמינה כל תושב שרוצה לקחת חלק בעשייה ובחוויה של התחדשות עירונית - למען חיזוק הביטחון, שיפור איכות החיים,  העלאת ערכי הנכס האישי - לבוא ולהיות חלק מהמשפחה, משפחת ישפה.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980