יעקב, גבסי ושות' - משרד עורכי דין

יתרון יחסי בהתחדשות עירונית – התמחות בתחום התכנון והבניה

עו"ד עופר יעקב

שותף מייסד

עו"ד שי גבסי

שותף מייסד

עו"ד אסנת ליבוביץ

שותפה

יתרון יחסי בהתחדשות עירונית – התמחות בתחום התכנון והבניה

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

מתחמי פינוי בינוי 1

סה"כ דירות 200-250

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 10-150

סה"כ דירות 250-300

בשלב
מתקדם

סה"כ דירות 1-50

מאוכלס

ייצוג יזמים

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

מתחמי פינוי בינוי 6

סה"כ דירות 1300-1400

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

סה"כ דירות 350-400

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

סה"כ דירות 1-50

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

035638888

משרד עורכי הדין יעקב, גבסי ושות' הוא מהמשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד שהוקם על ידי עורכי הדין שי גבסי ועופר יעקב בשנת 2003 ,הוא משרד בוטיק בתחומי ההתחדשות העירונית, המשפט המסחרי, הליטיגציה והמקרקעין. בראש מחלקת ההתחדשות העירונית עומדים עורכי הדין עופר יעקב ואסנת ליבוביץ. עורכי הדין במשרד מספקים שירות משפטי מקצועי, מקיף ואישי, במטרה להניב תוצאות מקסימאליות ללקוחות המשרד. לעוה"ד העוסקים בתחום ההתחדשות העירונית במשרד ניסיון עשיר ביותר בניהול מו"מ בין בעלי דירות ליזמים במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית. מדובר בניסיון רב וידע מקצועי נרחב בכל ההיבטים המשפטיים והמסחריים הרלוונטיים לעסקאות אלו, אשר נצבר בעשרות רבות של פרויקטים המלווים על ידי המשרד. ניסיון זה מובא לשולחן המשא ומתן ומוביל לביצוע מיטבי של הפרויקטים שבטיפול המשרד. משרד יעקב, גבסי ושות' שם לו למטרה לשרת את לקוחותיו באופן האישי והמקצועי ביותר, ולהשיג את מטרותיהם באופן מקצועי, באמצעות חשיבה יצירתית, דיסקרטיות ומעורבות אישית של השותפים במשרד בכל תיק. במשרד מדגישים כי המחלקה מקפידה על יחס אישי ללקוחות המשרד תוך הקפדה על תקשורת ישירה וזמינה בין הנציגויות לשותפים במשרד, לכל אורכו של התהליך.

כ-2500 יח"ד חדשות

כיום מלווה המשרד כ-50 פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בהיקף כולל של כ-2500 יח"ד חדשות (פינוי בינוי, תמ"א 2 ותמ"א 1). המשרד מתמקד בעיקר בערי גוש דן והשרון והפרויקטים שהוא מלווה וליווה נמצאים בין היתר בישובים ת"א, רמת-גן, רמת השרון, הרצליה, חולון, קריית אונו, פתח תקווה, הוד השרון, גבעתיים, בת-ים וירושלים. המשרד מטפל בחלק מהפרויקטים הגדולים המבוצעים כיום בתחום ההתחדשות העירונית, כאשר חלק מהפרויקטים כבר הושלמו בהצלחה ואוכלסו.

יתרון בתחום התכנון והבנייה

הניסיון המקצועי של עורכי הדין במשרד, והתמחותם הספציפית בפרויקטים של   התחדשות עירונית, באים לידי ביטוי בייצוג המשפטי הכולל ליווי לכל אורך הפרויקט, החל משלב הבדיקה המוקדמת של כל פרויקט ופרויקט, תהליך בחירת יזם / קבלן (לרבות בדרך של קיום מכרז ו/או התמחרות בין המציעים), ניהול משא ומתן לגיבוש הסכם, ליווי ההליכים התכנוניים, הופעה בפני וועדות התכנון והבניה, גיבוש נוסח הסכם / מסמכי הלווי בנקאי, פינוי הדיירים, הביצוע בפועל, ועד השלמת רישום הבניין כבית משותף. המשרד מקפיד על שיתוף פעולה עם אדריכלים, יועצי מס, שמאים וכלל בעלי המקצוע הרלבנטיים לביצוע פרויקטים מסוג זה, במטרה לספק לבעלי הדירות שירות מקצועי, מיטבי ומקיף. מערך היועצים של המשרד, הכולל גם מהנדס עיר לשעבר, הוא יתרון יחסי לדיירים, ההסתייעות ביועצים מהשורה הראשונה מביאה להישגים מרשימים אשר מורגשים לאורך המשא ומתן להסכם וכן לאורך כל הליכים התכנוניים, החל משלב הייזום ועד לאישור תכניות ו/או קבלת היתרים. עו"ד יעקב עצמו משמש מזה שנים כיועץ משפטי לוועדה מקומית לתכנון ובניה, מה שמהווה יתרון יחסי נוסף לדיירים, בזכות היכרותו עם הליכי הוצאת היתרים ואישור תכניות בניין עיר לפרויקטים של התחדשות עירונית. המשרד מוודא, טרם יציאה לכל פרויקט, בסיוע אדריכלים מטעמו, שיש היתכנות לפרויקט ברמה התכנונית ומוודא שניתן לקבל היתר בנייה לפרויקט, דבר החוסך בשלב מאוחר יותר עגמת נפש וזמן לדיירים.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980