יסודות שיתוף חברה לבניין בע"מ

מדורג בערים:

ירושלים

יסודות שיתוף חברה לבניין בע"מ ואיחוד יסודות בנייה בע"מ - הן חברות אחיות, המתמחות בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים בסדרי גודל שונים בירושלים והסביבה משנת 1996.

יוסי דרעי

מנכ"ל חברת הבניה

עו"ד רפי סילבר

מנהל החטיבה להתחדשות עירונית

תמר אשל

מנהלת החטיבה להתחדשות עירונית

מדורג בערים:

ירושלים

יסודות שיתוף חברה לבניין בע"מ ואיחוד יסודות בנייה בע"מ - הן חברות אחיות, המתמחות בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים בסדרי גודל שונים בירושלים והסביבה משנת 1996.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

18

פרוייקטים
בביצוע

5

פרוייקטים
בתהליך

9

פרוייקטים
מאוכלסים

4

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

026723838

 חברת 'איחוד יסודות' היא חברת בנייה מבצעת, המחזיקה בסיווג בלתי מוגבל בענף הבנייה )ג'5 )ומוכרת גם כקבלן לביצוע עבודות ממשלתיות, המקדמת תכנון וביצוע של עשרות מוסדות ציבור וחינוך. 'יסודות שיתוף' היא החברה היזמית. בימים אלו, בונות החברות כ-000,70 מ"ר ומעסיקות כ-350 עובדים. החברות מתאפיינות במקצועיות, יעילות ומהירות, והן נהנות משיתוף פעולה פורה עם המערכת הבנקאית בישראל, לרבות קבלת ליווי בנקאי לפרויקטים של החברה.

חלוצת ההתחדשות העירונית בירושלים

בשנת 2013 ,הקימו החברות את החטיבה הייעודית להתחדשות עירונית, המתמחה בייזום, קידום וביצוע פרויקטים של התחדשות במרחב ירושלים. לשם כך, הוכשרו צוותי עבודה מקצועיים ומנוסים שתפקידם ללוות את הדיירים החל משלב ההיכרות ועד אכלוס הדירות בסיום הפרויקט. החברות היו הראשונות לבצע ולאכלס בהצלחה פרויקטים של תמ"א 38 בירושלים. בכל הפרויקטים שלהן, החברות משמשות בתור חברה יזמית וחברה מבצעת גם יחד.

הדגש החשוב ביותר - תחושת ביטחון בקרב הדיירים

כחברה ירושלמית, בעלת זיקה ואהבה לירושלים, מאמינים ב'יסודות שיתוף' כי תחום ההתחדשות העירונית הוא הדרך הנכונה להמשך בנייתה ויישובה של ירושלים. יסודות שיתוף סבורה כי הליך התחדשות עירונית חייב להיות משותף לבעלי הדירות ולחברה היזמית, כשטובת בעלי הדירות היא שמכתיבה את הדרך. כדי ליצור יסודות חזקים ותחושת ביטחון אצל הדיירים, צוות עובדי החברה מלווה את הדיירים לאורך כל הדרך, תוך שיתוף פעולה, הקשבה, מתן פתרונות בתנאי שטח משתנים וטיפול באופן יעיל ומהיר בכל דייר, בדגש על שיפור מתמיד ואיכות שירות ללא פשרות. מנהלי החטיבה שוקדים על תכנון מיטבי ויצירתי, התואם את צרכי הדייר, הבניין וסביבת המגורים, מתוך ראייה ארוכת טווח.

מנהלים ובעלים עם ניסיון רב שנים

  • דני אלה: ממייסדי החברות ובעליה, הנדסאי בניין בהכשרתו, בעל תואר בגיאוגרפיה ופילוסופיה, העוסק בענף הבנייה מזה כ-30 שנה. בתור איש מערך חילוץ והצלה, אלה מבין את הצורך בחיזוק מבנים ורואה בהתחדשות עירונית שליחות אישית מתוך הבנת הסכנה הריאלית הקיימת והחשיבות במתן פתרונות הנדסיים.
  • ראיד ג'אברין: בעל וותק של 30 שנים בענף הבנייה, ממייסדי החברות ובעליה, אחראי על ניהול ותפעול חברת הבנייה, כמו גם על ניהול מערך העובדים, תוך הקפדה על איכות ועמידה בלוחות זמנים.
 
  • יוסי דרעי: אחד מהבעלים ומנכ"ל החברה, הנדסאי בניין בעל וותק  של 17 שנים בענף הבנייה, האחראי בין היתר על הקשר האישי והצמוד עם הלקוחות.
  • תמר אשל: ירושלמית, בוגרת מנהל עסקים ותלמידת החוג לגאוגרפיה באוניברסיטה העברית במסלול תואר שני בתכנון עירוני ואזורי, בעלת וותק של מעל עשור בענף הבנייה, בדגש על ייזום קידום וניהול פרויקטים.
  • רפי סילבר: יליד ותושב ירושלים, עו"ד וכלכלן המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית בירושלים. בעל 30 שנות וותק בתחום הניהול, יזמות הבניה וקידום פרויקטים.

החברות

החברות אכלסו 4 פרויקטים של תמ"א 38 במסלול עיבוי בירושלים שקודמו במהירות, בין היתר תודות להסכמת %100 מדיירי הבניין ומעורבות גדולה של הנציגות, ביניהם: הארזים 9 ,פרחי חן 3 ומגדים 17 ,שבשכונת בית הכרם בירושלים. בימים אלו החברה מבצעת שלושה פרויקטים במסלול תמ"א 38 עיבוי ברח' מעבר המתלה 2 שברמת אשכול ושני פרויקטים נוספים בבית הכרם, שני פרויקטים של תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה מחדש, לינקולן 12 ,טלביה ושד' בן צבי 29 שבפאתי נחלאות הוותיקה. התכנון נעשה בדגש על התאמת המבנה החדש למרקם השכונה הקיים.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980