חברת גלים התחדשות עירונית בישראל

מדורג בערים:

הרצליה

חברת גלים בהחלט חריגה בנוף החברות בענף ההתחדשות העירונית. היא מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת

ירון בלנק

מנכ"ל

מעין ללוש

סמנכ"ל

אסף ניר

מנהל תחום ההתחדשות העירונית

מדורג בערים:

הרצליה

חברת גלים בהחלט חריגה בנוף החברות בענף ההתחדשות העירונית. היא מהחברות הוותיקות והמנוסות המציעות פתרונות תמ"א על כל גווניה, באמצעים של חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

15

פרוייקטים
בביצוע

5

פרוייקטים
בתהליך

6

פרוייקטים
מאוכלסים

4

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

*2600

הניסיון, המקצועיות והחדשנות אותה מובילה חברת גלים בתחום ההתחדשות העירונית, נתמכים בפעילות ענפה של בעלי המניות גם בתחום הפיננסים (מכלול פתרונות מימון), תחום פתרונות החניה המתקדמים (חברת פארק טק), פינוי-בינוי (חברת דמרי גלים) וכמו כן פעילות טכנולוגית של מערכות ניהול לתחום הבניה.

קידום פרויקטים במהירות שיא

כחלק ממדיניות העשייה בחברת גלים, אנשיה מאמינים בהענקת פתרון "קצה אל קצה"- מעטפת שירות מלאה ושלל פתרונות חדשניים בכל הנוגע לתחום ההתחדשות העירונית. לשם כך, מועסקים בחברה טובי בעלי המקצוע בענף (מהנדסים, אדריכלים, עורכי-דין, מנהלי פרויקטים ועוד). עובדה זו מסייעת לחברה לייעל את הפעילות ולקדם את הפרויקטים שלה בזמני שיא. כך למשל, נחתם לאחרונה בין החברה לבין הדיירים בפרויקט משה שרת 60 ,המצוי ברובע 4 בת"א, הסכם תמ"א 38 במתווה הריסה ובניה בפרק זמן מהיר במיוחד - כחודש ימים בלבד מרגע ההתקשרות הראשונית. הפרויקט תוכנן בידי משרד פרדו אדריכלים, המתמחה בתכנון בנייני יוקרה, ונבנה בשותפות עם חברת י.ח. דמרי.

לחברת גלים ניסיון של עשור בתחום ההתחדשות העירונית והיא מהחברות הראשונות שאכלסו פרויקטים במתווה תמ"א 38 .בזכות יכולותיה התכנוניות והביצועיות, אשר הינן מהגבוהות במשק, גלים הינה ממובילות התחום בישראל. החברה נמצאת בימים אלה בשלבי ביצוע של 7 פרויקטים ומטפלת בעשרות נוספים.

גלים מעניקה לדייריה אחריות על כלל שלבי הפרויקט: החל מהבדיקות המקדימות, עבודות התכנון והרישוי, ועד לסיום עבודות הביצוע ומסירת הדירות החדשות לדיירים. אנשיה, המאמינים בנגישות וזמינות מלאה, עומדים בקשר רציף עם בעלי הדירות במשך כל חיי הפרויקט.

עיצוב בלתי מתפשר

החברה שמה דגש על פרקטיקה תכנונית המתכתבת עם עיצוב חדשני ובלתי מתפשר, תוך שמירה על מאפייני השכונה בה הבניין ממוקם.

לבעלי הדירות חלק פעיל בתהליך התכנון כדי שהבניין, בו יגורו, יתאם את רצונותיהם וחזונם. כך לדוגמא, שונתה תכנית חיזוק לתכנית הריסה ובנייה באחד מפרויקטי הדגל של חברת גלים - פרויקט ויצמן 129 בתל אביב, בעקבות בקשת הדיירים.

בתחילה יועד הבניין לעבור מתווה של חיזוק, הרחבה ותוספת קומות במסגרת תמ"א 1/38 .במהלך העבודה על הבקשה להיתר הבניה לפרויקט, הופקדה תכנית רובע 4 ,אשר הגדילה משמעותית את היקף זכויות הבניה במגרש ואפשרה את כדאיותו הכלכלית במתווה תמ"א 2/38 הריסה ובניה.

בעקבות כך, רגע לפני אישור וועדה לפרויקט ולבקשת בעלי הדירות, כונסה פגישת דיירים במשרדי החברה בהרצליה פיתוח, במטרה לקבל החלטה משותפת בנושא. על אף השלבים המתקדמים בהם היה מצוי הפרויקט והקושי בוויתור על השעות הרבות אשר הושקעו בתכנונו, היה חשוב לחברת "גלים" להקשיב לרצון הדיירים, אשר העדיפו לבסוף את אופציית הריסת הבניין ובנייתו מחדש. לתכנון הבניין החדש נבחר משרד האדריכלים דרור רימוק, שתכנן בניין מרהיב ובעל אלמנטים גיאומטריים ייחודיים אשר יבלוט בנוף האורבני של תל אביב.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980