וקסלר ברגמן ושות', עורכי דין

משרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות' הוקם בשנת 1936 והנו אחד המשרדים הותיקים בישראל. מאז הקמתו עומד המשרד בשורה אחת עם משרדי עורכי הדין המובילים בארץ עם מחלקת נדל"ן מהגדולות והמנוסות במשרדי עורכי הדין בישראל

עו"ד טלי סלטון-ישועה

שותפה

עו"ד אבי בן יעקב

שותף

עו"ד יוסי פלח

שותף

משרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות' הוקם בשנת 1936 והנו אחד המשרדים הותיקים בישראל. מאז הקמתו עומד המשרד בשורה אחת עם משרדי עורכי הדין המובילים בארץ עם מחלקת נדל"ן מהגדולות והמנוסות במשרדי עורכי הדין בישראל

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

מתחמי פינוי בינוי 2

סה"כ דירות 500-600

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

מתחמי פינוי בינוי 2

סה"כ דירות 400-450

בשלב
מתקדם

ייצוג יזמים

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

מתחמי פינוי בינוי 2

סה"כ דירות 500-600

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 10-15

מתחמי פינוי בינוי 3

סה"כ דירות 1000-1100

בשלב
מתקדם

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

סה"כ דירות 100-150

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

035119393

למשרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות', המונה כ-60 עורכי דין, פרקטיקה אזרחית-מסחרית מקיפה עם התמחויות בתחומי הנדל"ן, התשתיות, תכנון ובניה, חברות והיי-טק, בנקאות ושוק ההון, כינוסים ופירוקים (לרבות הסדרי חוב), ליטיגציה, דיני עבודה, עסקאות מסחריות ועסקאות בינלאומיות.

המשרד מדורג על ידי  גופי הדירוג המובילים באופן עקבי בקבוצות האיכות המובילות במספר רב של תחומי התמחות כשבתחום הנדל"ן ובתחום התכנון והבניה המשרד מדורג במשך שנים רבות בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר.

נדל"ן - למשרד מחלקת נדל"ן מהגדולות והמנוסות במשרדי עורכי הדין בישראל, אשר מונה כ-25 עורכי דין, שותפים ושכירים. מחלקת הנדל"ן מטפלת בפרויקטים גדולים, מורכבים ומגוונים לרבות הקמת שכונות מגורים, מגדלי משרדים, קניונים, בתי מלון, פארקי תעשיה ומדע, פרויקטי תשתית, פרויקטי BOT ,פרויקטים של התחדשות עירונית מסוג פינוי-בינוי ומסוג תמ"א 38 ,רכישות תאגידים המחזיקים ובונים נדל"ן בארץ ובחו"ל וטיפול בעסקאות עם רשות מקרקעי ישראל.

המשרד מלווה את כל שלבי הפרויקט: רכישת הזכויות במקרקעין, עריכת הסכמי המימון, עריכת החוזים עם הקבלן המבצע, היועצים, המתכננים ונותני השירותים לפרויקט, ליווי הבניה, ועריכת הסכמי המכר או השכירות. המשרד מתמחה גם במימון עסקאות נדל"ן, הן בייצוג יזמים ברכישת קרקעות ובהסכמי ליווי פיננסי להקמת פרויקטים, והן בייצוג בנקים המממנים פעילות נדל"ן. במסגרת זו המשרד מייצג מספר בנקים, בהם מהגדולים בישראל, בעסקאות של העמדת אשראי וליווי פיננסי לפרויקטים בהקמה.

תכנון ובנייה - למשרד התמחות ייחודית בתחומי התכנון והבנייה. לאור הצלחותיה וניסיונה הייחודי, זוכה מחלקת התכנון והבניה להיות מעורבת בפרויקטים המורכבים והחשובים בארץ. הליווי המשפטי ניתן החל מראשיתו של הפרויקט, ועד להשלמתו. המחלקה בוחנת את התכנון המוצע ומלווה את ההליכים הסטטוטוריים מול גופי התכנון והרשויות המקומיות, עד לאישורה הסופי של התכנית.

מחלקת התכנון והבניה מייצגת את לקוחותיה בדיונים בפני גופי התכנון, ועדות הערר המחוזיות והארציות ומול בתי המשפט לעניינים מנהליים. לאחר אישור התכנית, מחלקת התכנון והבניה מייצגת את לקוחותיה בהליכי הרישוי השונים ולבסוף, בהליכים להפחתת היטל ההשבחה ובתביעות ירידת ערך.

התחדשות עירונית - המשרד פעיל בתחום ההתחדשות העירונית כבר למעלה מעשור והנו בעל ניסיון מעשי עשיר בתחום בייצוג יזמים, דיירים, בנקים מלווים אשר מעניקים ליווי פיננסי ליזמים בפרויקטים אלו וחברות ניהול העוסקות בתחום.

המשרד מלווה מגוון רחב של פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ, אשר חלקם כבר הושלמו, החל מפרויקטים של תמ"א 38 הכוללים עשרות יחידות כל אחד ועד פרויקטים של פינוי בינוי במתחמי ענק הכוללים מאות רבות של יחידות.

ניסיונו הרב של המשרד בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, הניסיון הרב שבייצוג יזמים, דיירים ובנקים מלווים כאמור לעיל, והמעטפת המקצועית של יתר מחלקות המשרד לרבות מחלקת התכנון והבניה, מהווים ללא ספק יתרון ייחודי עצום בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית.

משרדנו חרט על דגלו שלושה עקרונות יסוד בייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית המהווים מפתח חשוב להצלחת הפרויקט – שקיפות, שיתוף ושוויון.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980