התחדשות אורבנית ייזום ונדל"ן בע"מ

מדורג בערים:

קריית אונו | תל אביב יפו

חברת התחדשות אורבנית הוקמה בשנת 2005 מתוך כוונה לעסוק לאורך שנים בתחום ההתחדשות העירונית, על גווניו השונים. מייסדי החברה )איתיאל בן פורת ודור ריטמן( החליטו להתמקצע ולהתמחות בתחום ואף להוביל אותו בקרב בעלי דירות פרטיות.

איתיאל בן פורת

מנכ"ל ובעלים

דור רייטמן

מנכ"ל משותף ובעלים

מדורג בערים:

קריית אונו | תל אביב יפו

חברת התחדשות אורבנית הוקמה בשנת 2005 מתוך כוונה לעסוק לאורך שנים בתחום ההתחדשות העירונית, על גווניו השונים. מייסדי החברה )איתיאל בן פורת ודור ריטמן( החליטו להתמקצע ולהתמחות בתחום ואף להוביל אותו בקרב בעלי דירות פרטיות.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

23

פרוייקטים
בביצוע

3

פרוייקטים
בתהליך

6

פרוייקטים
מאוכלסים

14

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

035288288

התחדשות אורבנית נמנית עם החברות הראשונות שפעלו בתחום, והראשונה אשר קיבלה היתרי בנייה מכוח תמ"א 38 בגוש דן. כיום ממקדת החברה את פעילותה בפרויקטי הריסה ובניה / פינוי-בנוי בעיר תל אביב ובמתחמים גדולים בערים נוספות.

חזונה של התחדשות אורבנית הולך ומתממש בימים אלה, כאשר תחום ההתחדשות העירונית הופך למנוע צמיחה משמעותי בשוק הנדל"ן. למעשה, זהו התחום אשר צפוי לייצר כמעט באופן בלעדי את יחידות הדיור העתידיות במרכזי הערים.

 

התחדשות אורבנית - ראשונה בביצוע

מאז הקמתה בשנת 2005 רכשה החברה ניסיון וידע רב בתחום ההתחדשות העירונית בכלל, ובתוכניות מבוססות תמ"א 38 בפרט. החברה הייתה הראשונה לקבל היתרי בנייה מכוח תמ"א 38 מן הוועדות המקומיות בקריית אונו, בגבעתיים וברמת גן, הראשונה לבצע עבודות בנייה מכוח תמ"א והראשונה אשר סיימה בנייה מעין זו ברחבי גוש דן – בתל אביב, בגבעתיים, בר"ג ובקריית אונו.

לחברה מספר רב של פרויקטי התחדשות עירונית אשר בנייתם הסתיימה, ולמעשה החברה נמנית עם החברות הבודדות בארץ, שמימשו הלכה למעשה את תמ"א 38 בצורה נרחבת. מכאן גם ניסיונה הרב בקידום פרויקטים מסוג זה מול הרשויות השונות, ובהן הרשויות העירוניות, רשויות המס והרגולטורים השונים.

 

פרויקטים בביצוע

ברחוב הזמיר בקריית אונו שוקדת התחדשות אורבנית על אחד הפרויקטים הגדולים בארץ להתחדשות עירונית בדרך של עיבוי-בינוי - חידוש 9 בנינים קיימים שבהם 144 יחידות דיור קיימות, ותוספת של 60 יחידות דיור חדשות. המיזם נושא את השם "נופי רייספלד", והבנייה באתר נמשכת, לאחר שמרבית הפרויקט כבר הסתיימה והדירות נמסרו לדיירים. החברה נמצאת כיום בשלבי ביצוע בכמה פרויקטים נוספים בגוש דן - זיידמן 8 קריית אונו, שרת 16 בת"א, סוקולוב 20-18 בר"ג ועוד.

 

פרויקטים בתכנון

בימים אלו שוקדת החברה על קידומם של כמה מתחמים נוספים להריסה ובנייה, בין במסגרת הליכי רישוי ובין במסגרת קידום תוכניות נקודתיות. לדוגמה: שד' סמאטס 23-17 תל אביב (88 יח"ד), מתחם פטרסוון וודגווד, יד אליהו בתל אביב (450 יח"ד), דרך השלום 96-92 תל אביב (204 יח"ד), מתחם נהוראי גוננים ירושלים

(540 יח"ד), רחוב אילת 44-40 חולון (300 יח"ד) ועוד.

 

התמקדות בדיירי הבניינים הוותיקים

החברה רואה בדיירי הבניינים הוותיקים את לקוחותיה העיקריים ולכן שמה בראש מעייניה את תחום השירות לדיירים, מתוך הבנה שקבוצה זו מהווה את ליבו של כל פרויקט התחדשות עירונית. במסגרת חזונה, החברה מתחייבת לזמינות מלאה לדיירים בכל שעה, לקיצור משך הבנייה למינימום ולשקיפות מלאה של כל התהליכים בפרויקטים השונים. החברה קנאית לשמה הטוב ורואה בו חלק עיקרי בהצלחתה.

יתרונותיה של החברה המתוארים על ידה להלן, משקפים את הניסיון והידע שרכשה הקבוצה מיום הקמתה ואת השירות המיטבי שהיא מספקת ללקוחותיה. כל אלה הקנו לה מוניטין לאורך זמן והפכו אותה לחברה מובילה, חדשנית ומעודכנת בתחומה. חברה שנכון לעבוד איתה.

  • הראשוניות והניסיון: כבר תכנַ נו וביצענו פרויקטי התחדשות עירונית בכל הרשויות המרכזיות בגוש דן, וחווינו על בשרנו כל מכשלה ביורוקרטית מנהלית וביצועית. הניסיון שצברנו, בפרט בעיר תל אביב, עומד כולו לרשות לקוחותינו. היכולת המוכחת בניהול פרויקטים מסוג זה והחיבור של התחדשות אורבנית לשטח, יחסכו ללקוחותינו זמן יקר, טעויות מיותרות ואי נוחות, ויאפשרו להם ליהנות מהנכס המחודש תוך זמן קצר. זאת בנוסף ליחס האישי, לליווי הצמוד ולמענה המקצועי לכל אורך הפרויקט.
  • התמקצעות ומומחיות: התמקדותנו בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות פינוי־בינוי ותמ"א 38 ,נובעת מתוך אמונה כנה ביכולתנו להביא לציבור בשורה של עלייה באיכות החיים והצלת חיי אדם בזמן רעידות אדמה. זהו הסיפוק המקצועי שלנו. איננו עושים את הדברים 'על הדרך', ואיננו מתכוונים לקפוץ לטרנד הנדל"ני הבא. אנחנו כאן כדי להישאר, לצבור את המומחיות ולשרת באמצעותה את הלקוחות.
  • בונים אישי: אנו מאמינים כי בעלי הדירות הוותיקים בבניין הם הנכס הכי חשוב שלנו. אנחנו בהתחדשות אורבנית רואים בהם את ליבו של התהליך. הם הלקוחות שלנו, הם אלו שצריכים להיות מרוצים ואנו עובדים בשבילם. הלקוחות המרוצים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, ואנו מקפידים כי כך יהיה גם לעתיד. השותפות בינינו לבין בעלי הדירות חיונית להצלחת הפרויקט כולו, ולכן הקשר האישי הוא מעל הכול. מאות המשפחות שבחרו בנו עד היום, הם ללא ספק מקדמי המכירות הטובים ביותר שלנו!
  • קשר רציף, יחס אישי ותודעת שירות גבוהה: אצלנו תגלו מיד שאתם עובדים עם אנשים ולא מול חברה. אצלנו בעלי החברה והמנהלים הבכירים הם שינהלו אתכם את המו"מ, יחתמו על ההסכם, ינהלו את הביצוע ויעמדו איתכם בקשר יומיומי רציף במהלך ביצוע העבודה. אצלנו מספרי הטלפון הניידים שלנו זמינים לרשותכם בכל שעה.
  • בונים חכם וקצר: בהתקשרות אתנו אתם מבטיחים לעצמכם לו"ז קצר, הן בשלב התכנוני והן במהלך ביצוע הפרויקט עצמו. הניסיון הרב שצברנו בפרויקטים קודמים, מבטיח לכם חסכון של זמן, והכי חשוב - חיסכון משמעותי של כסף. תכנון יעיל והיכרות עם הגורמים העירוניים הרלוונטיים בשטח מאפשרים לנו לעמוד בלוחות הזמנים שקבענו, ולהעניק לכם במהירות ובבטחה את המפתח לביתכם החדש והמשודרג.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980