הגלגל ייזום ובנייה בע"מ

מדורג בערים:

פתח תקווה

הגלגל יזום ובנייה בע"מ הוקמה ב-1991 ,ומאז היא עוסקת בבנייה ובייזום פרויקטים בתחום הנדל"ן בפתח תקווה. מתוך ראיית הפוטנציאל העצום בתחום, החברה מקדמת גם היא פרויקטים של התחדשות עירונית. החברה מבצעת הן עבודות לחיזוק מבנים והן מיזמי פינוי-בינוי ברחבי אם המושבות, במסגרת תמ"א 38 ,ופועלת במתחמים אחדים במקביל תוך שמירה על רמת ביצוע גבוהה במיוחד.

שי איפרגן

בעלים ומנכ"ל

מדורג בערים:

פתח תקווה

הגלגל יזום ובנייה בע"מ הוקמה ב-1991 ,ומאז היא עוסקת בבנייה ובייזום פרויקטים בתחום הנדל"ן בפתח תקווה. מתוך ראיית הפוטנציאל העצום בתחום, החברה מקדמת גם היא פרויקטים של התחדשות עירונית. החברה מבצעת הן עבודות לחיזוק מבנים והן מיזמי פינוי-בינוי ברחבי אם המושבות, במסגרת תמ"א 38 ,ופועלת במתחמים אחדים במקביל תוך שמירה על רמת ביצוע גבוהה במיוחד.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

12

פרוייקטים
בביצוע

3

פרוייקטים
בתהליך

3

פרוייקטים
מאוכלסים

6

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

039130070

חברת הגלגל יזום ובניה בע"מ הוקמה בידי אילן איפרגן, איש נדל"ן, בנייה ויזמות שעסק בתחום שנים רבות לפני שיצא לדרך עצמאית. החברה פועלת בענף הנדל"ן קרוב ל־30 שנים, והספיקה להקים שלל פרויקטים נדל"ניים, בתחומי המגורים והבנייה הרוויה. החברה היא עסק משפחתי לכל דבר ובניו של איפרגן עובדים בחברה בתפקידים שונים. האופי המשפחתי, והבחירה להתמקד ב'עיר הבית', פתח תקווה, מוסיפים הרבה לאופייה הייחודי של החברה, ואף מבטיחים בכל פרויקט, יחס חם וקרוב ללקוחות וזאת משך כל תקופת העבודה.

אחד הביטויים לערכי המשפחתיות והדאגה האישית שבהם דוגלת החברה, הוא הקפדתו של הבעלים איפרגן להיות מעורב בעצמו בכל אחד משלבי הבנייה - החל מהתכנון, שלב תחילת עבודות השטח  ועד לסיומן ולמסירת המפתח לדייר. כל אלה זיכו את הגלגל לצבור מוניטין של חברה איכותית הן אצל לקוחותיה והן בענף הנדל"ן בכלל.

עובדים למען הדיירים ולמען העיר

אל תחום ההתחדשות העירונית, במסגרת תכנית המתאר הארצית לחיזוק בניינים מפני רעידות אדמה (תמ"א 38), נכנסה חברת הגלגל יזום ובניה, לפני כעשור. בכירי החברה, המחזיקים בניסיון עשיר בעולם הנדל"ן, זיהו את הפוטנציאל הטמון בענף, והבינו כי הוא נמצא רק בתחילת דרכו. עם כניסתה לתחום, החלה החברה לבצע פרויקטים לטובת חיזוק מבנים פרויקטים של פינוי־בינוי, כשמאחוריה כמה פרויקטים מאוכלסים, ביניהם הבניין ברחוב נחלת צבי 68 ,שם מתנוסס כיום בניין מודרני בן שש קומות ובו 18 דירות; הפרויקט בבניין ברחוב בורוכוב 12 ,בניין מחוזק ומשופץ בן שבע קומות ובו 27 דירות; הפרויקט ברחוב התשעים ושלוש, שבו שש דירות חדשות נוספו לשש דירות קיימות; פרויקט עין גנים 4 ופרויקט סנדר חדד 9 ,שבכל אחד מהם נוספו לארבע הדירות הקיימות שש חדשות; והפרויקטים בפוחס 3 ובפוחס 5 ,שבכל אחד מהם נוספו 16 דירות חדשות ל־12 הקיימות.

בחברה רואים חשיבות עצומה בביצוע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. עיקר האמור הוא לגבי פרויקטים לפינוי־בינוי, שלא מציעים רק חיזוק ושיפוץ של המבנה הקיים, אלא הופכים את סביבת המגורים לאיכותית יותר ומציעים לדיירים שינוי של ממש באורח החיים שלהם. בחברה מאמינים בחשיבותה של הפעילות הזו דווקא בפתח תקווה, כדי שתציע לילידי העיר, לזוגות הצעירים ולמי שמבקש לשפר את תנאי הדיור שלו - אפשרויות ראויות למגורים באזור המוכר להם, קרוב למשפחותיהם. להשקפת אנשי החברה, ההתחדשות העירונית היא זו שיכולה להשאיר בעיר את ותיקיה ולהציע פתרונות דיור באיכות גבוהה ובמחירים סבירים. הגלגל עושה כל שביכולתה כדי לענות על צרכי לקוחותיה, הדיירים, לאורך כל שלבי הפרויקט. לכן היא מקפידה להשאיר במסגרת פעילותה את כל העבודות, על כל היבטיהן: משלב התכנון, דרך הביצוע ועד לשיווק ומכירת יחידות הדיור – כל הפעולות, מאל"ף ועד תי"ו, נעשות על ידי אנשי החברה.

פרויקטים נבחרים

לצד הפרויקטים שכבר הושלמו, פועלת החברה, בימים אלה לקידום פרויקטים חדשים – ביניהם כאלו שכבר נמצאים בביצוע, ואחרים שממתינים לקבלת היתרים, לקראת הירידה אל השטח. אלו הפרויקטים הנבחרים של החברה כיום:

  • אהבת ציון 1 ,פתח תקווה: פרויקט פינוי־בינוי שנמצא בגמר שלד (שלב ההריסה החל במאי 2017) בסיומו של הפרויקט יתנשא במקום בניין בן תשע קומות ובו 50 יחידות דיור.
  • יוסף פפר 11 ,פתח תקווה: פרויקט תמ"א 38 לחיזוק המבנה, שביצועו כבר החל. בבניין המקורי היו 15 יחידות דיור, ובסיום העבודות יתווספו לו 12 יחידות דיור חדשות.
  • אורלנסקי 32 ,פתח תקווה: פרויקט תמ"א 38 לחיזוק המבנה הקיים. העבודות כבר החלו, ובסיומן יתווספו לבניין שלוש קומות חדשות, ובהן עשר יחידות דיור.
  • זרח ברנט 16-14 ,פתח תקווה: פרויקט לחיזוק שני מבנים סמוכים, קיבל היתר וכרגע עולים לבנייה. על פי התכנון, יתווספו בסוף העבודות שלוש קומות ו־24 יחידות דיור לכל בניין. הפרויקט נמצא בהליכים לקבלת היתר.  
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980