גרינברג שניאור יזמות נדלן

מדורג בערים:

ארצי | חיפה

חברת גרינברג שניאור היא אחת מחברות הנדל"ן המובילות באזור הצפון, אשר עומדת מאחורי ייצור של כ-1000 יח"ד. לחברה התמחות מיוחדת בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38. בעליה של החברה הינם רו"ח גרינברג שלמה ורו"ח ועו"ד שניאור נדב.

נדב שניאור

בעלים

רו"ח גרינברג שלמה

בעלים

מדורג בערים:

ארצי | חיפה

חברת גרינברג שניאור היא אחת מחברות הנדל"ן המובילות באזור הצפון, אשר עומדת מאחורי ייצור של כ-1000 יח"ד. לחברה התמחות מיוחדת בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38. בעליה של החברה הינם רו"ח גרינברג שלמה ורו"ח ועו"ד שניאור נדב.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

16

פרוייקטים
בביצוע

8

פרוייקטים
בתהליך

5

פרוייקטים
מאוכלסים

3

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

048422522

חברת גרינברג שניאור פעילה בתחום היזמות ומקרקעין משנת 1997 ומשרדיה הראשיים ממוקמים בקריית אתא. נוסף על תחום המגורים, החברה הקימה במהלך השנים מבנים מסחריים ונכסים מניבים רבים באזור הצפון. גרינברג שניאור רואה בלקוחותיה כנכס החשוב ביותר עבורה, ושביעות רצונם מהווה בסיס ממנו מתחילה מלאכת הבנייה. מתוך מחשבה זו, קבעה הקבוצה אמנה חברתית לה היא מחויבת בפעילותה, והיא זו אשר גורמת לה להצטיין בתחומה:

העמדת הלקוח בראש סדר העדיפויות

החברה מקפידה לבחור את הפרויקטים ולהוציא אותם לפועל מנקודת מבט של שביעות הרצון של הלקוח בראש סדר העדיפויות.

תכנון הפרויקט מתוך מחשבה פונקציונלית עבור הלקוח

החברה נותנת ערך מוסף ללקוחותיה על ידי תכנון מוקפד וחכם על ידי מיטב האדריכלים, אשר מאפשר ללקוח לקבל דירה פונקציונלית לשנים רבות.

הענקת שירות איכותי ללקוחותיה, תוך זמינות תמידית ואמינות

מנהלי החברה וצוות העובדים המנוסים של גרינברג שניאור מקפידים על הענקת שירות אישי, צמוד וקשוב ללקוחות. צוות העובדים שומר על זמינות גבוהה לכל פנייה, בכל שלב של תהליך התכנון והבנייה, וגם לאחר הכניסה של הלקוחות לדירות.

הצבת סטנדרט הבנייה הגבוה ביותר בתחום התכנון והבנייה

גרינברג שניאור לא מתפשרת על איכות בנייה, ומקפידה במשך שנים רבות על הסטנדרט הגבוה ביותר בענף. שיטות בנייה, חומרי הגלם ואנשי המקצוע של גרינברג שניאור הם מהאיכותיים ביותר.

הובלה וחדשנות בתחום

החברה ידועה בתור חברה חדשנית המאמצת שיטות בנייה, ניהול ותפעול מהמובילות בישראל ובעולם. החברה מתעדכנת כל העת במגמות העכשוויות בתחום, ומובילה בגאווה את תחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית.

עבודה עם אנשי הביצוע המקצוענים ביותר בתחום הבנייה - בעלי ותק וניסיון מוכח

גרינברג שניאור מקפידה לעבוד אך ורק עם אנשי ביצוע מקצוענים בתחומם ובעלי ניסיון ספציפי בתחום הפעילות שלהם. אנשי הביצוע האיכותיים ביותר באזור הצפון עובדים עם גרינברג שניאור כבר עשרות שנים ומספקים לה וללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. אבני יסוד אלו מכוונות את צעדיה של הקבוצה ומביאים אותה למצוינות חסרת פשרות בתחום השירות, התכנון והבנייה עבור לקוחותיה. על תרומת החברה לענף הבנייה, זכתה החברה להיכנס לקטגוריית "בוני הארץ" והשתתפה בכנס יוקרתי במסגרת פרויקט 70 שנות נדל"ן של ידיעות אחרונות. כמו כן, זכתה החברה להצטיין בתחומה ולהוביל במדד התחדשות העירונית של חברת מדלן באזור חיפה החל משנת 2016.

פרויקט הדגל - חידוש מקיף ברחוב חביבה רייך, חיפה

גרינברג שניאור היא אחת מחלוצות ההתחדשות בשכונת רמות רמז. פרויקט הדגל של החברה הוא פרויקט התחדשות עירונית ברחוב חביבה רייך, בו החברה מעורבת ב-9 פרויקטים בשלבי ביצוע שונים (5 לאחר אכלוס, 3 בשלבי בנייה מתקדמים ואחד יוצא לשיווק ב-2019 ) בהיקף של 520 יח"ד. החברה שינתה את פני הרחוב והשכונה כולה, חידשה אותה והביאה אליה משפחות צעירות, חיי קהילה מפותחים ורוח רעננה. לאור ההצלחה המסחררת בחידוש רחוב חביבה רייך, המשיכה החברה את ההצלחה והחלה לאחרונה בחידוש השלב הבא בשכונה: רחוב זלמן שניאור, שם משווק בימים אלו פרויקט ובו 40 יח"ד.

פרויקטים נוספים בחיפה

הפרויקטים של גרינברג שניאור במרכז הכרמל נמצאים במיקומים מרכזיים ומציעים מפרטי פרימיום:

  • שהם 7-5 ,חיפה: צמד בנייני בוטיק מודרניים בני 27 יח"ד, בתכנון אדריכלי בסגנון 'ארט דקו'. הדירות צופות לנוף הירוק של הכרמל והכחול של הים התיכון.
  • דרך הים 70 ,חיפה: תמ"א 38 הריסה-בנייה, בניין מקורי של 3 יח"ד ובניין חדש עם 15 יח"ד, אכלוס צפוי במרס 2019 .פרויקט בוטיק בתכנון אדריכלי מוקפד ויוקרתי, קרוב למרכז הכרמל מצד אחד ולטיילת וחוף הים מהצד שני.
  • האסיף 20 ,חיפה: תמ"א 38 חיזוק ותוספת, בניין מקורי של 10 יח"ד ובניין חדש עם 17 יח"ד, אכלוס צפוי במרס 2019 .פרויקט בוטיק במיקום שקט ומרכזי, המשלב אדריכלות מודרנית, דירות מעוצבות ומפרט מוקפד ואיכותי.
  • ביכורים 14 ,חיפה: תמ"א 38 הריסה-בנייה, בניין מקורי של 3 יח"ד ובניין חדש עם 9 יח"ד, התקבל היתר. שיווק צפוי באמצע שנת 2019 .פרויקט יוקרתי על אחת מעתודות הקרקע הנחשקות ביותר ברכס הכרמל, מרחק הליכה מציר הכרמל ומרכזי הפעילות של מרכז הכרמל.
  • חורב 4 ,חיפה: תמ"א 38 הריסה-בנייה, שני בניינים מקוריים בני 5 יח"ד ובניין חדש עם 23 יח"ד, הוגשה בקשה להיתר.
  • 'נווה הדר', חיפה: גרינברג שניאור בונה בימים אלו שכונה חדשה בת 178 יח"ד בשכונת הדר בחיפה.

פרויקטים נוספים באזור הצפון

  • כצנלסון 9 ,קריית אתא: תמ"א 38 הריסה ובנייה, בניין מקורי של 1 יח"ד ובניין חדש עם 40 יח"ד, פרויקט מאוכלס. בסמוך לפארק כצנלסון, במיקום שקט, ירוק ופסטורלי, עם חיי משפחה וקהילה. עיצוב אדריכלי אלגנטי, רמת גימור גבוהה.
  • גולד, קריית אתא: פרויקט בוטיק בעל 9 קומות ו-18 יח"ד, עם לובי מפואר, דירות גדולות ומפרט עשיר.
  • אהרון 34 ,קריית מוצקין: תמ"א 38 חיזוק ותוספת, בניין מקורי של 6 יח"ד ובניין חדש עם 11 יח"ד, בשלבי בנייה מתקדמים. הפרויקט מיועד לאנשים המעריכים יוקרה וחדשנות ורוצים לגור בלב השכונה הוותיקה והמוכרת, ולשמר את כל יתרונותיה.
  • סנטרל פארק, עפולה: פרויקט יוקרה בן 72 יח"ד בליבו הירוק של רובע יזרעאל, המציע חוויית מגורים של אלגנטיות יוקרתית עם שילוב בין פלאי הטבע ונוחיות העיר. עיצוב נקי ומינימליסטי, דירות עם נוף לפארק ולעמק, וגינה מרכזית לרווחת הדיירים.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980