ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות', כלכלה ושמאות מקרקעין

מאז 1990 מספק משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' מעטפת שירותי שמאות מקרקעין מקיפה. עם שישה שותפים ויותר מ־40 עובדים נחשב המשרד לאחד המובילים בישראל בתחומו. הוא מספק, בין היתר, ליווי שמאי לפרויקטים של התחדשות עירונית, בדגש על פינוי־בינוי. לקוחותיו הרבים, החל מרשויות מקומיות ועד חברות קבלניות וגופים פיננסיים גדולים, הם העדות לעוצמתו של המשרד.

משה פרידמן

שותף - מהנדס ושמאי מקרקעין

רענן דוד

שותף - כלכלן ושמאי מקרקעין

יואב שיינקין

שותף - שמאי מקרקעין

מאז 1990 מספק משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' מעטפת שירותי שמאות מקרקעין מקיפה. עם שישה שותפים ויותר מ־40 עובדים נחשב המשרד לאחד המובילים בישראל בתחומו. הוא מספק, בין היתר, ליווי שמאי לפרויקטים של התחדשות עירונית, בדגש על פינוי־בינוי. לקוחותיו הרבים, החל מרשויות מקומיות ועד חברות קבלניות וגופים פיננסיים גדולים, הם העדות לעוצמתו של המשרד.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

037553111

משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' לכלכלה ולשמאות מקרקעין פועל כשלושה עשורים. אנשיו מספקים שירותים בהיקף עצום: שומות מקרקעין למטרות בטוחה לאשראי ועל פי חוק ניירות ערך ותקינה חשבונאית, פיקוח פיננסי לפרויקטים בבנייה, טיפול בנושאי מיסוי, שירותי שמאות לרשויות מקומיות ולוועדות תכנון, ליווי תכניות בנייה, ייעוץ לפרויקטים ולנכסים מיוחדים וכמובן - ליווי פרויקטים בהתחדשות עירונית ובעיקר מיזמי פינוי־בינוי. בכך מספק המשרד מעטפת שירותים הנוגעת לסקטורים מרכזיים בענף הנדל"ן - במגזר הציבורי והפרטי.

במשרד שישה שותפים:

יוסי ברק, שותף בכיר מנהל, המייעץ לגופים ציבוריים, לרשויות מקומיות ולחברות בנייה.

משה פרידמן, שותף בכיר, מהנדס אזרחי המייעץ דרך קבע לחברות נדל"ן, ליזמים ולחברות ביטוח.

נעמי קפלנר, שותפה בכירה ומנהלת, המייעצת לגורמים פרטיים וציבוריים.

מיכל שימקביץ, שותפה בכירה, המייעצת לגופים ציבוריים, לגורמים פרטיים ולרשויות מקומיות.

רענן דוד, שותף, כלכלן המתמחה בביצוע הערכות שווי לדו"חות כספיים ותשקיפים של חברות ובניתוח כלכלי של פרוייקטים.

יואב שיינקין, שותף, מנהל תחום הפיקוח הפיננסי במשרד.

משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' מספק שירותים לעשרות לקוחות וגורמים מעולם הנדל"ן והפיננסים, ובכלל זה רשויות מקומיות, גופים ציבוריים מרכזיים, בנקים ומוסדות פיננסיים, חברות ביטוח, משרדי עורכי דין גדולים, חברות נדל"ן גדולות, חברות קבלניות ויזמים פרטיים. לקוחות אלו נהנים מהמקצועיות הרבה של אנשי המשרד, מהחתירה ליעילות ולעבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מהשאיפה למצוינות ומהראייה כי הלקוח ראוי לליווי ולייעוץ במסגרת מעטפת שירותים כוללת. לצד כל אלו, וכחלק מחזונו של המשרד, הוא מקדם פעולות לחיזוק אחריות הקהילה העסקית לאיכות הסביבה ושוויון ההזדמנויות. יכולותיו הרבות של המשרד מאפשרות לו לספק מענה כולל גם בתחום ההתחדשות העירונית. המומחיות שצברו אנשיו משך השנים בגיבוש חוות דעת להיתכנות כלכלית (על פי תקן 21) מבטיחות כי אלו יהיו מהימנות ומדויקות – גם בנוגע לפרויקטים לפינוי־בינוי, שידועים כמורכבים למדי. לצד אלו מגבש המשרד חוות דעת בנוגע לאיזון תמורות לדיירים, לאיחוד וחלוקה של חלקות מקרקעין ועוד. הליווי שמעניק המשרד דרך קבע לרשויות ולגופים תכנוניים הוא יתרון גדול בתחום ההתחדשות העירונית. בנוסף, המשרד מספק שירותי שמאות קבועים ומזדמנים לרשויות מרכזיות באזורי הביקוש - תל אביב, בני ברק, הוד השרון, דרום השרון, נתניה, פתח-תקווה ועוד – שירותים שרלוונטיים כיום, באופן טבעי, גם לתחום ההתחדשות העירונית. אנשי המשרד יכולים להציע ליווי בכמה מישורים במקביל, ולשמש כ-Shop Stop One בכל הנוגע לשמאות מקרקעין. השקפתו של המשרד היא כי תחום ההתחדשות העירונית הוא מהתחומים החשובים ביותר כיום בענף הנדל"ן והאלטרנטיבה הטובה ביותר כפתרון למצוקת הקרקעות בישראל. על אף שפרויקטים להתחדשות עירונית על סוגיהם מעלים את הצפיפות במרכזי הערים, הם מחדשים את האזורים הללו ומעלים את ההיצע בענף, וזאת מבלי 'לנגוס' עוד ועוד בקרקעות הפנויות אשר הולכות ומתמעטות בישראל הקטנה. על כן, לתפיסת אנשי המשרד, לתוכנית חשיבות רבה הן מבחינת הענף והן מבחינת האינטרס הכולל של מדינת ישראל. משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' מכיר היטב את תחום ההתחדשות העירונית מאז יצא לדרך לפני כ־15 שנים, ומודע למורכבותו מחד, ולחשיבותו עבור ענף הנדל"ן מאידך. הידע הרב שבו מחזיקים אנשיו, והניסיון העצום בליווי ובייעוץ לפרויקטים נדל"ניים מכל הסוגים – ובכלל זה פרויקטים במסגרת תמ"א 38– מאפשרים לו להעמיד לרשות לקוחותיו את השירות המקצועי הטוב ביותר שיוכלו לקבל בתחום זה.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980