קבוצת ברוש

מדורג בערים:

כפר סבא

BROSH - Build with confidence קבוצת ברוש מציעה ללקוחותיה פתרון כולל תחת קורת גג אחת- חברה מבצעת וחברה יזמית עם ניסיון רב שנים.

מדורג בערים:

כפר סבא

BROSH - Build with confidence קבוצת ברוש מציעה ללקוחותיה פתרון כולל תחת קורת גג אחת- חברה מבצעת וחברה יזמית עם ניסיון רב שנים.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

5

פרוייקטים
בביצוע

0

פרוייקטים
בתהליך

1

פרוייקטים
מאוכלסים

4

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

097475000

ברוש ניר עבודות הנדסה ובניין בע"מ הינה קבלן מורשה בסיווג ג-5 בלתי מוגבל. לחברה ניסיון של 25 שנים בבנייה של פרויקטים הנדסיים מורכבים. מאז הקמתה, בנתה החברה יותר מ-500 אלף מ"ר ביותר מ-200 פרויקטים למגורים, מסחר, משרדים, תעשייה, מלונאות, מבני ציבור, מתקנים צבאיים ותשתיות עבור החברות הגדולות במשק, ביניהן קבוצת עזריאלי, עופר השקעות, מליסרון, שופרסל, הריבוע הכחול, מלונות פרימה, שיכון ובינוי, חיל ההנדסה האמריקאי, צה"ל ועוד.

לפני כעשור נוסדה 'ברוש ניר יזמות בע"מ', המשמשת כזרוע היזמית של הקבוצה, היוזמת, מתכננת ומבצעת פרויקטים למגורים בערים תל אביב, רמת השרון, הרצליה וכפר סבא. החברה שייכת למאגר חברות הבנייה היוקרתי של 'עזרה וביצרון' לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית בעיר תל אביב. ברוש יזמות תבצע את אחד הפרויקטים הראשונים של עזרה ובצרון, שתוכנן לפי תכנית הרובעים שאושרה לאחרונה, ברח' בלוך 36 בתל אביב. לקבוצת ברוש יתרון מובהק בתכנון וביצוע פרויקטים להתחדשות עירונית, בהיותה חברה יזמית ומבצעת כאחד.

 

מבינים נדל"ן, מבינים אנשים

מתוך הבנה כי פרויקטים להתחדשות עירונית תלויים בהסכמת כלל הדיירים, בעלי הקרקע, ניתן דגש על הבנת הצרכים האישיים של כל אחד מבעלי הדירות לפני תחילת תכנון הפרויקט החדש. הדבר מתאפשר במסגרת ליווי אישי של כל אחד מהדיירים ותוך התייחסות לחיבור האמוציונלי והנוסטלגי של הדיירים לדירתם, ניתוק שהוא תמיד קשה. המתודולוגיה המהווה שיטת עבודה היא תוצר הניסיון שנרכש בעבודה מול דיירים בפרויקטים שכבר אוכלסו. זהו אופייה המיוחד של החברה: אישי, משפחתי, אחראי ומקצועי. היכולת לזהות את הפרויקטים במיקום הטוב ביותר בתל אביב, להתאים להם מפרטי קצה המצטרפים לתכנון אחראי המשלב נכון הן תכנון אדריכלי מרהיב והן תכנון פונקציונאלי-מעשי. הכל במסגרת תקציבית המאפשרת את הגשמת הפרויקט, הלכה למעשה. חתימת העסקאות אינה קו הגמר עבור ברוש יזמות, אלא קו הזינוק. מרגע זה זכאים הדיירים לליווי אישי של מנהלי שירות הלקוחות המנוסים של החברה שמאחוריהם שנים רבות של ניסיון בהתמודדות עם כל סוגיה שעלולה לצוץ. צעירים הזקוקים לסיוע מול בנקים למשכנתאות, דיירים וותיקים הזקוקים לסיוע במעבר דירה ומציאת דיור זמני חלופי, הם רק דוגמאות לאוכלוסיות להן מציעה החברה סיוע צמוד לאורך כל הדרך עד לקבלת המפתחות לדירתם החדשה.

פרויקט התחדשות עירונית כעסקה מרובת בעלים

החברה מתחילה בימים אלו את הקמתם של שני מגדלים חדשים בני 15 קומות בהרצליה הירוקה, על קרקע הנמצאת בבעלותם של לא פחות מ-60 משפחות. בצעד נועז וחסר תקדים, הצליחה ברוש יזמות לשלב שלושה סוגי עסקאות על מגרש אחד: קומבינציה, שירותי בנייה ורכישת זכויות במזומן. כך נענו כל מאווייהם של בעלי הקרקע - כל אחד לפי ייעוד דירתו ויכולתו הפיננסית. הקשר האישי של בעלי הקרקע עם קברניטי החברה בנה את האמון הדרוש לתפירתה של עסקה כה מורכבת. זו אינה העסקה מרובת הדיירים היחידה בה מעורבת החברה. עסקאות מסוג זה כבר הפכו להתמחותה. מי שמבין נדל"ן וגם מבין אנשים, יזכה להקים את הפרויקטים המעניינים ביותר והמתגמלים ביותר. "אתגר בשבילנו הוא הדלק לנוע קדימה ולמצוא פתרונות חדשים לפרויקטים המורכבים ביותר..." אומרים בחברה.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980