אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ

מדורג בערים:

ארצי | רמת גן | גבעתיים | הרצליה

אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ היא חברת יזמות נדל"ן, חלק מקבוצת השקעות בינלאומית שנוסדה על ידי יעקב אנגל, יזם נדל"ן עם מוניטין בינלאומי וניסיון של עשרות שנים בשוק הנדל"ן המקומי והגלובלי

מרט יודלביץ

מנכ"ל

עופר אנגל

סמנכ"ל פיתוח עסקי

מדורג בערים:

ארצי | רמת גן | גבעתיים | הרצליה

אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ היא חברת יזמות נדל"ן, חלק מקבוצת השקעות בינלאומית שנוסדה על ידי יעקב אנגל, יזם נדל"ן עם מוניטין בינלאומי וניסיון של עשרות שנים בשוק הנדל"ן המקומי והגלובלי

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

27

פרוייקטים
בביצוע

4

פרוייקטים
בתהליך

12

פרוייקטים
מאוכלסים

11

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

0723926572

חברת יזמות הנדל"ן אנגלאינווסט התחדשות עירונית, מתמחה בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי-בינוי, מציעה את מכלול השירותים הנדרשים לביצוע פרויקט התחדשות עירונית. השירותים ניתנים בתאמה אישית לצרכי הדיירים, וחשוב לא פחות - תחת קורת גג אחת: החל מהתכנון, המימון והביצוע של הפרויקטים, תוך שמירה על איכות גבוהה ביותר והפגנה של חוסן כלכלי ואיתנות פיננסית. אחרי 35 שנות פעילות, החברה גאה על פרויקטים רבים שבוצעו בארץ ובחו"ל. בתחום ההתחדשות העירונית, החלה פעילות החברה לפני כעשור, אז הייתה חלק מחלוצות הענף. וכך, פועלת החברה במתחמים גדולים, בהם מגרשים גדולים, שהמימוש שלהם דורש הגדרת תב"ע חדשה לשינוי בבינוי מכוח זכויות בנייה קיימות, תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי-בינוי, פרויקטים של בניין יחיד. הטיפול שהחברה מספקת ללקוחות מתחיל בשלב הייזום, עבור לליווי צמוד ואישי של הדיירים, דרך שלב הביצוע ועד האכלוס.

מעדיפים לעבוד על מתחם גדול שמהווה פתרון מקיף לדיירים

באנגלאינווסט מעדיפים לעבוד על מתחמי דיור שלמים, אך לוקחים על עצמם, כאמור, גם פרויקטים של בניינים בודדים. במתחם גדול הבנייה מקיפה יותר ונגישות רכבים וציוד היא קלה יותר, מה שמאפשר להתארגן, להכניס מכונות ולבנות בהתאם. במתחמים גדולים נעשה גם תכנון אופטימלי לאזור, והתמורה שהדיירים מקבלים גדולה יותר ברוב המקרים."יש אמנם אתגר גדול בגיבוש הראשוני של בעלי הדירות, כך שככל שיש יותר דיירים, ההליך שונה מבחינה תכנונית. זה מאתגר, אבל אנחנו מפעילים מחלקה מיוחדת שמטפלת בדיירים, וגם גורמים שותפים כמו מנהלי אזור, אותם אנחנו ממנים לפרויקטים", אומר עופר אנגל, סמנכ"ל פיתוח עסקי של אנגלאינווסט. "המודעות כיום גדולה והתחום גדל, כך שפעמים רבות בעלי הדירות כבר מגובשים בכל הנוגע להתחדשות עירונית. אם לפני עשור, כשהתחום היה בתחילתו, כמעט אף אחד לא ידע מה זה, היום כולם מכירים ומודעים".

מתרחבים לפינוי-בינוי, כדי לשפר איכות חיים של שכונות שלמות

בשנתיים האחרונות, פנתה אנגלאינווסט גם לתחום הפינוי-בינוי, מתוך אמונה שפרויקטים כאלה יהיו כעת מהירים יותר לביצוע וזאת כי יש שינוי במדיניות בענף, והקידום של מתחמים מהיר יותר - כמו לדוגמה, בקריית אליהו בראשון לציון. הפעילות בתחום פינוי-בינוי התאפשרה בעיקר הודות ל'חוק הוד"לים' ועידוד מצד גורמים רבים במשוואה, שהוביל להאצה בבנייה למגורים בשל מחסור בדירות. בפרויקטים של פינוי-בינוי, הכדאיות הכלכלית גדולה כשממוצע כל פרויקט עומד על כ-200 יח"ד, לעומת כ-30 דירות בפרויקטים של תמ"א 38.

היתרון בביצוע פרויקט פינוי-בינוי, מבחינת החברה, הוא בכך שהוא מספק פתרון מערכתי באזור, ולא פתרון נקודתי כמו תמ"א 38 .בפינוי- בינוי נבחנים גם עומסי תנועה, דרכי גישה לפרויקט וקיום מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר, גני ילדים וכד', ובהתאם מוצעים פתרונות כוללים עבור תושבי האזור. "עוד יתרון עבור הדיירים בפרויקט פינוי-בינוי הוא שהדיירים מקבלים דיור חלופי ללא עלות, והם יכולים לעזוב את דירתם במהלך השיפוצים והעבודות", אומר אנגל.

בתום הפרויקטים של פינוי-בינוי הדיירים מקבלים דירה חדשה וגדולה יותר, חנייה מסודרת ורשומה בטאבו. יתרון נוסף הוא הקמת בניינים של יותר מ-12 קומות בפרויקטים גדולים שכאלו, שמאפשרים לדיירים ליהנות מיתרונות הבנייה לגובה בהיבט של ניצול יעיל של השטח. "כשהדייר זוכה לנוף, עלייה ניכרת בשווי הנכס והבניין מקבל דימוי גבוה - כולם מרוויחים - הדיירים בבניין הנכס והבניין מקבל דימוי גבוה - כולם מרוויחים - הדיירים בבניין וגם תושבי השכונה כולה", מוסיף אנגל.

התחדשות עירונית בראש שקט, עם גב כלכלי רחב

אחד היתרונות החשובים ביותר של אנגלאינווסט בענף ההתחדשות העירונית, הוא הגב הכלכלי המוצק של החברה. החברה מסוגלת לנהל עשרות פרויקטים במקביל ולרתום את ההון העצמי שלה לצורך מימון

הפרויקטים, מבלי להזדקק לקרנות וגופים חיצוניים כפי שקורה לעתים קרובות בפרויקטים מסוג זה. הגב הכלכלי הזה מאפשר לחברה לנהל פרויקטים באופן חלק ולהעמיד את הדירות במועד, כך שהדיירים זוכים לשקט נפשי משך כל התהליך. "יש לנו ניסיון רב בתחום עם וותק של 35 שנה בביצוע, מה עוד ששמו של בעל השליטה של החברה, יעקב אנגל, הולך לפניו ומלווה אותנו בכול", מעיד אנגל.

פרויקטים נבחרים של אנגלאינווסט

  • קריניצי 104-102 ,רמת גן: הפרויקט בביצוע. ממוקם בלב רמת  גן, פרויקט של תמ"א 2/38 של הריסה ובנייה במקומם של שני בניינים איכותיים ויוקרתיים בני 10 קומות, אחד עם 38 יח"ד והשני עם 47 יח"ד, סה"כ 85 יח"ד.
  • הרב שאולי, אשדוד: פרויקט בשלבי תכנון, כולל פינוי-בינוי של  160 יח"ד קיימות, במבנים הממוקמים ברובע ה' באשדוד. הפרויקט שייבנה יכלול 580 יח"ד, בתוספת קומת מסחר וקומות משרדים.
  • צה"ל 22-20 ,גבעתיים: ממוקם בלב שכונת ארלוזורוב בגבעתיים,  קרוב למרכז העיר אמנם, אך ברחוב שקט ויוקרתי. הפרויקט לקראת ביצוע. פרויקט תמ"א 2/38 ,של הריסת שני בניינים קיימים והקמה של  בניין מגורים חדש בן 7 קומות, בו 20 יח"ד.
  • ויצמן 12 רמת השרון: ממוקם בשכונה המערבית השקטה.  הפרויקט בתכנון. פרויקט תמ"א 2/38 של הריסת 19 יח"ד קיימות והקמת בניין יוקרתי עם 45 יח"ד סה"כ.
  • פסח חברוני 120 ,קרית יובל, ירושלים: הפרויקט בתכנון.  פרויקט פינוי בינוי של הריסת בניין קיים בן 4 קומות, 27 יח"ד, 3 כניסות, והקמת שני מגדלים חדשים, סה"כ כ- 100 יח"ד.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980