אלד פסגות יזמות ובניה בע"מ

מדורג בערים:

בת ים

חברת אלד פסגות יזמות ונדל"ן הנה אחד הגופים החזקים והאיתנים בשוק הנדל"ן הישראלי. לצד קבוצת פרקש ובאמצעות אשדן היא פועלת כ-15 שנה בייזום ובניהול פרויקטים נדל"ניים. שילוב זה מבטיח סטנדרט גבוה ואיכות חסרת פשרות בכל פרויקט ופרויקט של החברה ובעיקר בפרויקטים להתחדשות עירונית על כל גווניה

ישראל אברמוב

מנכ"ל הקבוצה

פנחס פרקש, ירון פיטרו אילן בן ישי

בעלים

עידן כץ

מנכ"ל

מדורג בערים:

בת ים

חברת אלד פסגות יזמות ונדל"ן הנה אחד הגופים החזקים והאיתנים בשוק הנדל"ן הישראלי. לצד קבוצת פרקש ובאמצעות אשדן היא פועלת כ-15 שנה בייזום ובניהול פרויקטים נדל"ניים. שילוב זה מבטיח סטנדרט גבוה ואיכות חסרת פשרות בכל פרויקט ופרויקט של החברה ובעיקר בפרויקטים להתחדשות עירונית על כל גווניה

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

6

פרוייקטים
בביצוע

3

פרוייקטים
בתהליך

2

פרוייקטים
מאוכלסים

1

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

036887725

אלד פסגות יזמות ונדל"ן בע"מ היא קבוצה המציגה חוזק פיננסי וכלכלי עצום. הקבוצה מורכבת מקבוצת פרקש יזמות ובנייה – חברה המציגה ניסיון בייזום ובניהול כל סוגי הפרויקטים בענף. ומחברת קבוצת אלד פסגות חברת ענק במושגים ישראלים, הפועלת בתחום מימון הנדל"ן כ-15 שנה , ומאחוריה עשרות ומאות פרויקטים, בהם גם כמה מהמורכבים ביותר שידע הענף. היא אף מחזיקה בקרן וולת'סטון, הנחשבת לאחר מגורמי המימון והליווי הפיננסי הגדולים ביותר בשוק.

קבוצת אלד פסגות עוסקת ביזמות, בפיתוח ובביצוע פרויקטים למגורים, ומתמחה גם בהתחדשות עירונית. הזרוע הביצועית שלה בתחום זה היא חברת אשדן יזמות ובניה, חברה בת המתמחה בהתחדשות עירונית על כל גווניה: תמ"א 38/1 (חיזוק ותוספות בנייה), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ומתחמי פינוי־בינוי.

את החברה מלווה באופן קבוע ובשיתוף פעולה מלא חברת "ליברובסקי י.א. ניהול ופיקוח אתרי בניה בע"מ", העוסקת בניהול, בביצוע ובפיקוח על פרויקטים נדל"ניים. מדובר בחברה משפחתית ותיקה בענף הבנייה בארץ, ובכך היא מתאימה ככפפה ליד לקבוצת פרקש ולחברות הבנות שלה. חברת ליברובסקי היא האמונה על רמת הביצוע, על התיאום בין בעלי המקצוע בפרויקט, על העמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ועל ניהול תקציב הפרויקט.

יכולות המאפשרות לבצע כל פרויקט, מאל"ף ועד ת"ו

קבוצת אלד פסגות עוסקת גם בהתחדשות עירונית, אלא גם בהקמת מיזמים בתחום הנדל"ן למגורים, הנדל"ן המסחרי והנדל"ן לתעשייה. בתחום ההתחדשות העירונית היא פועלת כבר כמה שנים, ומאחוריה פרויקטים שונים שכבר הסתיימו.

יכולותיה של הקבוצה, והשילוב בין הגורמים השונים, מבטיחים ללקוחותיה הרבים פתרונות כוללים ומקיפים בתחום הבנייה, החל בייזום הפרויקט, דרך התכנון ההנדסי ועד לביצוע בפועל ולהשלמת העבודות. חברת הבת אשדן נהנית מגב כלכלי יציב וחזק – מהמשמעותיים ביותר בענף הנדל"ן הישראלי ולכן היא נחשבת לאחת החברות האמינות והאיתנות ביותר בתחום ההתחדשות העירונית,  הזקוק לגורמים דומים כדי כדי להמשיך לצמוח ולהתפתח.

היתרון הגדול ביותר של חברת אשדן נובע מחוזקה של הקבוצה אליה היא משתייכת והיכולת לבצע כל פרויקט באשר הוא, בשלמותו, תוך חיסכון בעלויות, בזמן ושמירה על איכות בנייה גבוהה. לחברה אנשי מקצוע מנוסים ומצוינים, לצד ציוד הנדסי מתקדם, ואלו מאפשרים לה לבצע כל משימה ללא תלות בגורם חיצוני כזה או אחר. נכון להיום מעורבת החברה ב־11 פרויקטים להתחדשות עירונית במקביל, באזורי הביקוש במרכז הארץ. בחצי השנה הקרובה היא צפויה להתחיל בקידומם של עוד כ-12 פרויקטים כולל פינוי בינוי של מאות יחידות.

החברה מעניקה תשומת לב רבה לשירות הניתן לדיירים, גם לאחר כניסתם לדירות החדשות או המשופצות, ומספקת להם מענה אנושי לכל אורך הדרך. לצד אלו, מקפידה חברת אשדן – כמו גם הקבוצה כולה – על התנהלות שקופה מול הלקוחות שלה לאורך כל הדרך, בידיעה ששביעות הרצון שלהם היא המדד למידת ההצלחה של הפרויקט.

קבוצת אלד פסגות כולה רואה בתחום ההתחדשות העירונית תחום מורכב למדי – אך כזה מתפתח בקצב מדהים, ולכן משקיעה בו רבות. בראייתה אל העתיד, ובשאיפתה להיות אחת החברות המובילות בענף, רואה הקבוצה בהתחדשות העירונית כלי חשוב ורב עוצמה, ובאמצעות חברת אשדן היא מעמיקה את ידיעותיה ומשפרת את יכולותיה בתחום ללא הפסקה.

פרויקטים נבחרים

קבוצת אלד פסגות אחראית כיום על כמה פרויקטים להתחדשות עירונית במקביל, רובם בערים הגדולות בגוש דן – אך גם באזור השרון. אלו הפרויקטים המובילים שלה נכון להיום:

  • האצ"ל 28-20 ,חולון: פרויקט תמ"א לחיזוק ותוספת בנייה שנחשב לאחד הגדולים עד היום בתחום. במסגרתו יחוזקו חמישה מבנים קיימים, בני 4 קומות כל אחד, שבכולם יחד 80 יחידות דיור. במסגרת העבודות יתווספו לחמשת המבנים 59 יחידות דיור חדשות, כך שהם יכילו בסך הכול 139 יחידות דיור, משופצות או חדשות. הפרויקט נמצא לקראת ביצוע ובעוד זמן קצר יצא לשיווק באופן רשמי.
  • מעפילי אגוז 9-1 ,תל אביב: פרויקט דומה, הפעם 'בעיר הגדולה', שבמסגרתו יחוזקו חמישה בניינים, שבהם 85 יחידות דיור בסך הכול, ויתווספו להם 59 יחידות דיור חדשות. גם הפרויקט הזה נמצא זמן קצר לפני קבלת היתר הבנייה ולפני היציאה לשיווק.
  • מתחם 'העלייה השנייה', חדרה: פרויקט פינוי־בינוי גדול, שבמהלכו ייהרסו שבעה מבני מגורים בני 2-3 קומות ו־64 יחידות דיור הנמצאים במתחם אחד, ובמקומם ייבנו, על פי התוכניות, חמישה מבנים חדשים בני 350 יחידות דיור. הפרויקט נמצא בתהליכי אישור מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.
  • המרי, גבעתיים: פרויקט הריסה ובנייה מחדש (תמ"א 38/2).
  • יהודה המכבי, תל אביב: החברה נמצאת לקראת חתימה על פרויקט תמ"א 38/2 בצפון הישן של העיר, ומנהלת בימים אלו משא ומתן מול הדיירים.  
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980