אוראקל יזמות נדל"ן

מדורג בערים:

גבעתיים | הרצליה

אוראקל יזמות נדל"ן הוקמה ב־2008 מתוך מטרה להפוך לגורם משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. מעט יותר מעשור לאחר מכן, היא מנהלת יותר מ־20 פרויקטים הנמצאים בשלבי תכנון או ביצוע, ומאחוריה שישה פרויקטים במסגרת תמ"א 38 שהושלמו ואוכלסו במלואם. נתונים אלו מהווים הוכחה להשגת היעדים שהציבה לעצמה בסוף העשור הקודם.

עדי רייסנר

מייסד ובעלים

עמית בלומנפלד

מנכ"ל

מדורג בערים:

גבעתיים | הרצליה

אוראקל יזמות נדל"ן הוקמה ב־2008 מתוך מטרה להפוך לגורם משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. מעט יותר מעשור לאחר מכן, היא מנהלת יותר מ־20 פרויקטים הנמצאים בשלבי תכנון או ביצוע, ומאחוריה שישה פרויקטים במסגרת תמ"א 38 שהושלמו ואוכלסו במלואם. נתונים אלו מהווים הוכחה להשגת היעדים שהציבה לעצמה בסוף העשור הקודם.

פעילות ארצית

סה"כ
פרוייקטים

16

פרוייקטים
בביצוע

3

פרוייקטים
בתהליך

7

פרוייקטים
מאוכלסים

6

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

037236500

חברת אוראקל יזמות נדל"ן, הוקמה בידי אנשי נדל"ן בעלי ניסיון רב שנים, ומנוהלת כיום על ידי הבעלים, עדי רייסנר, ממקימי החברה, שעוסק יותר מ־25 שנים בניהול, בביצוע ובהקמת פרויקטים נדל"ניים בארץ ובעולם, ועל ידי רו"ח עמית בלומנפלד, מנכ"ל החברה, עם ניסיון של יותר מ־20 שנים בראיית חשבון ובניהול כספים ותקציבים בחברות להשקעה בנדל"ן, המחזיק בתואר ראשון במנהל עסקים ובתואר שני במשפטים.

מקימי החברה ובעליה, עו"ד עופר רייסנר, עו"ד גדי זילברברג ועדי רייסנר הבינו, עוד בראשית דרכו של תחום ההתחדשות העירונית, כי יש כאן פוטנציאל צמיחה אדיר המחכה למימוש. את הפוטנציאל הזה, אוראקל מממשת בעשרות הפרויקטים שלה, המתרכזים באזור גוש דן – בתל אביב, בגבעתיים, ברמת גן ובהרצליה.

פרק הזמן שעבר מהקמתה של אוראקל היא הספיקה ליזום פרויקטים רבים במסגרת תמ"א 38 ואף להשלים כמה כאלו. אחד מהם הוא הפרויקט (הריסה ובניה) ברחוב המעגל 13 ,שהושלם בזמן קצר מאוד – חמש שנים וחצי לאחר חתימת ההסכם מול הדיירים. במסגרת פרויקט זה פינתה החברה והרסה מבנה ישן בן שמונה דירות, והקימה במקומו בניין חדש בן 29 דירות, שאוכלס על ידי כל הדיירים. פרויקט נוסף של החברה שהושלם ואוכלס נמצא בחלקה סמוכה, ברחוב המעגל 15 בגבעתיים, שם הושלם גם כן פרויקט תמ"א 38 – 2 (הריסה ובנייה), במסגרתו הוקם בניין בן שבע קומות ו־25 יחידות דיור. פרויקט מעניין אחר שאכלוסו הסתיים נמצא ברחוב סעדיה גאון 35 ,שם הושלם גם כן פרויקט תמ"א 38 – 2 (הריסה ובנייה), במסגרתו הוקם בניין בן 15 יחידות דיור.

להיות בשביל הדייר בכל רגע ורגע

לתפיסתה של אוראקל, הדייר הוא זה שצריך להיות כל העת במרכז, לאורך כל שלבי הפרויקט. לכן מקפידים אנשיה על קשר ישיר עם הדיירים בכל אחד מהמיזמים שהיא מקדמת, ללא גורם מתווך שישמש ערוץ מקשרבין הצדדים. הדיירים נהנים מערוץ תקשורת נוח וזמין עם אנשי החברה, כולל עם ראשיה ובכיריה, במטרה להציג שקיפות מלאה ולהבטיח לכל דייר כי יש מי שדואג לו בכל שלב משלבי הפרויקט - גם לאחר קבלת המפתח מהחברה.

לחברה זרוע ביצועית – חברת אוראקל (ע.ר) ביצוע בע"מ – שמהווה יתרון גדול בתחום ההתחדשות העירונית: כאשר הגורם המבצע משתייך לחברה עצמה, היא יכולה לוודא כי כל עבודה  וכל פרויקט נעשים על הצד הטוב ביותר, בהתאם לקריטריונים שהיא קובעת.חשוב מזה: הודות לכך יכול לדעת הדייר כי הפרויקט מתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פרויקטים נבחרים

כאמור, בימים אלו מקדמת אוראקל פרויקטים רבים, הנמצאים בשלבי תכנון או ביצוע - הנבחרים בהם הינם:

  • פרויקט בן ציון ישראלי 10 ,גבעתיים: פרויקט הריסה ובנייה (תמ"א 38 - 2) הנמצא בשלבי ביצוע: 10 הדירות בבניין הישן פונו, ולאחר הריסת המבנה בונה אוראקל בניין חדש בן 29 דירות. העבודות החלו בחודש פברואר 2018 וצפויות להסתיים בחודש יוני 2020.
  • פרויקט מוצא 4 ,רמת גן: פרויקט תמ"א 38 - 2 הנמצא גם הוא בשלבי ביצוע. ארבע הדירות במבנה פונו, ולאחר הריסתו החל להיבנות במקום בניין חדש בן 20 דירות. העבודות החלו בחודש אוגוסט 2016 וצפויות להסתיים בחודש יוני 2019.
  • פרויקט הל"ה 11 ,גבעתיים: פרויקט הריסה ובנייה שבמסגרתו נבנה בניין חדש בן 21 דירות. 8 הדירות שבבניין הישן כבר פונו. העבודות החלו בחודש נובמבר 2018 וצפויות להסתיים בחודש מרץ 2021.
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980