דבר ראש עיריית קרית אונו

התחדשות עירונית היא פרויקט מחויב מציאות בעיר מודרנית - כראש עיר, הובלתי בקריית אונו - תכנית אב עירונית שמביאה בחשבון את אופייה הייחודי של העיר, שדואגת לשמור על אזורים בעלי אופי כפרי ולשמר את ההוויה הקהילתית המאפיינת אותה, למען הדורות הבאים.

הבנתי שרק בהתאמת העיר לצורכי המאה ה-21 ביצירה, חיזוק וחידוש של התשתיות הפיזיות והקהילתיות, נדאג לתושביה הצעירים והמבוגרים, בנים ממשיכים לצד וותיקים, למי שמבקש לשפר דיור ולקליטת תושבים חדשים. בראייה לטווח ארוך ומתוך התייחסות לגילאים עד הזקנה, פעלנו להקמת מעונות לסטודנטים בעיר ולביצוע תמ"א 38 בבית הדיור המוגן של עמיגור, הפרויקט הציבורי הראשון בארץ של התחדשות עירונית. בזכות כך, אפשרנו את הכפלת מספר היחידות לזכאים לדיור מוגן במחיר מסובסד.

מיפינו את העיר וצרכיה ובדקנו איך שומרים, מטפחים ומרחיבים את השטחים הציבוריים, תוך חיזוק תשתיות וחשיבה עירונית כלכלית? קידמנו, ועודנו מקדמים, פעילות מסחרית, הגדלנו שטחים לתעסוקה ולמסחר בירכתי העיר, שיאפשרו לתושבים לעבוד, לבלות, יעודדו חיי קהילה ויגדילו את ההכנסות מהארנונה העסקית.

ב-2018 הקמנו מנהלת התחדשות עירונית, שמתוקצבת על ידי משרד השיכון והבינוי לקידום וליווי פרויקטים, תוך שמירה על האינטרס העירוני ועל זכויות התושבים.

וכך הפרויקטים שבשלבי תכנון, רישוי, בניה ואיכלוס מתקדמים ואני גאה לומר שהשירותים הקהילתיים בעיר הם ברמה גבוהה ואנו חיים בקריה יפה ומטופחת, הדואגת ומתחשבת בתושביה.

ישראל גל
ראש עיריית קרית אונו

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980