דבר ראש עיריית נתניה

נתניה נחשבת לאחת הערים המובילות בארץ הודות לפיתוח חסר תקדים בכל אחד מתחומי פעילותה. שכונות חדשות, מרכז תעסוקה מתפתח, חופים, טיילות ופארקים וכן תשתיות ספורט

ומוסדות חינוך, תרבות וקהילה - הפכו את העיר לאחת מן הערים היפות והמתקדמות בארץ. מגמות אלו עוד צפויות להתרחב, לאחר שהעירייה חתמה עם משרד האוצר ורשות מקרקעי ישראל על הסכם היסטורי, במסגרתו ישווקו אלפי יחידות דיור חדשות, כאשר בהסכם ניתנה התייחסות לכך שחלק מהיחידות החדשות תוקצנה להתחדשות עירונית.

יש בנתניה מספר פרויקטים מוכרזים ועוד פרויקטים רבים בשלבי תכנון מוקדמים. כמו כן, בשיתוף משרד השיכון, נערכו שלוש תכניות מתאר לשכונות ומתחמים בעיר, כדי לאפשר קידומן של תכניות מפורטות לפינוי בינוי. כך זה קורה בפועל בקרית נורדאו, נאות שקד, רמת ידין ומרכז העיר.חשיבות מיוחדת ניתנה בתכניות אלו לאוכלוסייה ולתושבים בעיר, שהם הגורם החשוב ביותר בתהליך הזה ולכן במסגרת המדיניות העירונית, קיימת הקפדה מיוחדת על איכויות תכנון על כל מרכיביהן.

בצד כל אלה – קידמה העירייה תהליכי התחדשות והחייאה של מרכז העיר הוותיק של נתניה, הכולל שינוי של התשתיות הפיזיות ובתוך כך, הגברת הפעילות הקהילתית-תרבותית וחברתית במתחמי ההתחדשות השונים. התוצאה – מרכז תיירות, תרבות וקניות שוקק, המארח פסטיבלים, ירידים, אירועים, ערבי ריקודים, פעילויות לילדים ועוד. כי את המנגינה של נתניה אי אפשר להפסיק.

מרים פיירברג-איכר
ראש עיריית נתניה

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980